تجارت اول - تور آشنایی ویژه خریداران
تجارت اول - تور آشنایی ویژه خریداران

1st.ir چه کمکی به خریداران می کند؟


تا کنون در فضای کسب و کار ایران، پیدا کردن فروشنده و تامین کننده مناسب تا این حد ساده نبوده است. تجارت اول (1st.ir) با تشکیل یک بانک اطلاعاتی قدرتمند از تامین کنندگان و فروشندگان کالاها و خدمات مختلف، و همچنین فراهم کردن ابزارهای پیشرفته و هوشمند، خریداران مختلف را مرحله دریافت بهترین پیشنهاد برای نیازشان همراهی می کند. خدمات ارائه شده برای خریداران کاملا رایگان بوده و خربدار هیچ هزینه ای برای استعلام قیمت و انجام معامله پرداخت نمی کند.
چگونه از این سایت برای خرید استفاده کنیم؟
تجارت اول - تور آشنایی ویژه خریداران

محصولات و فروشندگان مورد نظر خود را پیدا کنید.


جستجو
نوار جستجوی موجود بالای صفحات سایت به شما کمک می کند که یک محصول را از طریق نام آن پیدا کنید. همچنین امکان جستجو در میان فروشندگان و خریداران حاضر در سایت نیز از طریق همین نوار جستجو امکان پذیر است.
مشاهده دسته بندی مشاغل
با استفاده از دسته بندی مشاغل موجود در تجارت الکترونیک اول، تامین کنندگان مختلف و فعالان زمینه های مختلف تجاری، صنعتی، و مالکان کسب و کارهای حرفه ای در 15 دسته اصلی و زیرمجموعه های مربوطه طبقه بندی شده اند تا برای خریداران به سادگی قابل مشاهده باشند.
تجارت اول - تور آشنایی ویژه خریداران

درخواست خرید خود را ارسال کنید تا به دست مشتریان برسد


بهترین راه برای دریافت پیشنهادات مختلف از فروشندگان، ارسال درخواست خرید به فروشندگان مختلف است. در نوار بالای سایت دکمه «ارسال درخواست خرید» به خریداران امکان می دهد تا آنچه می خواهند را در صفحه ای که باز می شود، بنویسد. کمتر از یک دقیقه زمان کافی است تا آنچه می خواهید بخرید را با جزئیات دلخواه توضیح دهید. آنگاه 1st.ir درخواست شما را به دست هزاران فروشنده می رساند تا برای درخواست شما پاسخ خود را ارسال کنند.
شما جایگاه خوبی در مذاکره پیدا می کنید.
تجارت اول - تور آشنایی ویژه خریداران

پیش فاکتورهای مختلف را مقایسه کنید و از بهترین خرید خود لذت ببرید.


وقتی درخواست خرید شما ارسال می شود، فروشندگان به هیچ یک از اطلاعات خریدار دسترسی ندارند و تنها می توانند پیشنهاد خود را در پاسخ به نیاز وی اعلام کنند. بنا بر این شما به عنوان خریدار پاسخ های مکتوب و پیش فاکتورهای مختلفی را از فروشندگان و تامین کنندگان مختلف دریافت می کنید که مایل به انجام معامله با شما هستند. با هرکدام از فروشندگان که علاقه مند باشید، خرید خود را انجام می دهید.
عضویت در تجارت اول ارسال اولین درخواست خرید