عضویــــت ویـــژه

عضویت ویژه تجارت اول

عضویت ویژه امکان دریافت تمام خدمات تجارت اول برای فروشندگانی است که می خواهند سهم بازار خوبی در اینترنت داشته باشند. اعضای ویژه تجارت اول از امکاناتی بهرمند می شوند که می توانند محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل معرفی کنند و در بازارهای بزرگتری به کسب سود بپردازند.

عضویت ویژه تجارت اول چگونه می توانم عضویت ویژه دریافت کنم؟

تمام اعضاء تجارت اول از حضور یک کارشناس مشاور در تجارت اول برخوردار هستند با تقاضای هر عضو و تایید کارشناس مربوطه و پرداخت حق عضویت سالانه امکانات مخصوص اعضای ویژه در پنل کاربری آن عضو فعال می شود. اعضای ویژه از نشان در ویترین اینترنتی خود بهرمند می شوند و سابقه عضویت آنها در فضای حرفه ای تجارت الکترونیک با ذکر عدد در نشان عضویت ویژه درج می شود.

عضویت ویژه تجارت اول

مقایسه عضویت ویژه و رایگان

عنوان عضو رایگان عضویت ویژه + نشـــان تایید هـــویت
فهرست مشاغل اول
دسترسی به فهرست مشاغل اول
معرفی در فهرست مشاغل اول
ویترین اینترنتی
ویترین محصولات و خدمات
تعداد محصولات و خدمات 40 عدد نا محدود
تعداد تصویر برای هر محصول 5 تصویر 5 تصویر
ثبت لینک برای هر محصول و خدمت
بارگذاری فایل برای هر محصول و خدمت
آدرس اختصاصی
وب سایت اختصاصی (جدید)
ایجاد صفحات دلخواه
ثبت تصویر برای کسب و کار
گروه بندی محصولات و خدمات
آمار تحلیلی از بازدیدهای هر کسب وکار
نمایش در اینترنت
تمایز در جستجوهای اینترنتی
تمایز در جستجوهای تجارت اول
درج نشان در پروفایل اعضا عضویت ویژه تجارت اول
درج نشان در وبسایت شخصی اعضا عضویت ویژه تجارت اول
خرید و فروش در اینترنت
اطلاع از درخواست های خرید بعد از 7 روز در لحظه
اطلاع رسانی از سفارشات توسط پیامک
حق عضویت سالانه رایگان 7500000 ریال
ثبت نــــام عضویت ویژه

ویتریــــن اینــترنتی

عضویت ویژه تجارت اول

ویترین اینترنتی در حقیقت صفحه ی معرفی هر عضو ویژه است که محتوای آن را اعضاء ویژه تکمیل می کنند. همانطور که در ویترین یک کسب و کار می توان شعارها و محصولات و خدمات ارائه شده را به بهترین شکل مشاهده کرد، از طریق ویترین اینترنتی این امکان برای مشتریان اینترنتی فراهم می شود تا بدون نیاز به مراجعه حضوری با محصولات و خدمات اعضاء ویژه آشنا شوند.

در کنار صفحات مناسب و حرفه ای برای نمایش خدمات و محصولات شرکت و حتی معرفی شایسته شرکت در صفحات جداگانه، امکانات بسیار ارزشمندی در اختیار اعضاء ویژه قرار می گیرد که باهم برخی از آنها را مرور می کنیم:

ویترین

دریافت یک آدرس اختصاصی

ویترین کامل محصولات و خدمات

قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل

ایجاد بخش درباره ما

ارائه اطلاعات کامل ارتباطی

درج نشان تایید هویت در سایت

درج سابقه عضویت ویژه

قابلیت اطلاع رسانی به مشتریان

نمایش آمار بازدید محصولات

نشـــان تایید هـــویت

چگونه اعتماد مشتریان را در فضای مجازی جلب می کنید؟

عضویت ویژه تجارت اول
عضویت ویژه تجارت اول

بسیاری از مشتریان، اینترنت را فضای مناسبی برای دادوستد نمی دانند زیرا هویت کسب و کارها را در فضای اینترنت به رسمیت نمی شناسند. تجربه نشان می دهد ایجاد اعتماد در مشتریان اینترنتی بسیار بیشتر از کیفیت محصول در انجام داد و ستدهای اینترنتی موثر است.

شرکت تجارت اول برای اولین بار در ایران، به آن دسته از اعضای ویژه که هویت آنها قابل گواهی باشد، نشان عضو تایید شده اعطا می کند تا هویت مورد تایید این اعضا را برای مشتریان گواهی کند. شرط داشتن نشان عضو تایید شده، ارائه مدارک قانونی برای فعالیت مجاز در فضاء کسب و کار کشور است که می تواند شامل ارائه روزنامه رسمی تاسیس و تغییرات (برای شرکت ها) و مجوز فعالیت و پروانه کسب (برای اصناف و مشاغل حرفه ای) باشد.

اعضای مورد تایید ضمن برخورداری از نمایش نشان مورد تایید در ویترین اینترنتی خود و همچنین در جستجوهای تجارت اول، مجاز به استفاده از این نشان در وب سایت خود و نمایش لینک ویژه این اعضا در صفحات دلخواه از وب سایت خودشان می باشند. کسانی که ویترین کسب وکار خود را تکمیل می کنند، برای اینکه از نشان تأیید هویت تجارت اول بیشترین استفاده را به منظور ایجاد اعتماد در مورد وب سایت خود داشته باشند، می توانند این نشان را در جایگاه های مهم و حساس وب سایت خود به نمایش بگذارید تا بازدیدکنندگان با کلیک کردن بر روی نشان تایید، به صفحه اصلی ویترین اینترنتی همان کسب وکار در پرتال اول منتقل شود. استفاده از این نشان در بخش های زیر توصیه می شود:

هرچه بیشتراز نشان مورد تایید در وب سایت خود استفاده کنید، تاثیر بیشتری دریافت می کنید.

سرویس های تبلیغاتی

عضویت ویژه تجارت اول

ارزشمندترین برندهای دنیا نیز خود را بی نیاز از تبلیغات ندیده و بودجه تبلیغات را از سازمان حذف نمی‌کنند. شرکت‌های پیشرو و مدیران حرفه ای دنیا حتی در زمان رکود مالی، به جای حذف تبلیغات، بر افزایش اثربخشی تبلیغات تمرکز می‌کنند. از این رو شرکت تجارت اول با فراهم کردن پنل های پیشرفته ارسال پیام کوتاه و ایمیل، اثربخش قابل توجهی را برای پیام های تبلیغاتی فراهم می کند.

برخی از استراتژی های تبلیغات در شرایط خاص ترجیح می دهند به طور آشکار در رسانه های انبوه جای نگیرند و ارتباط خصوصی تر و یک به یک با مشتریان برقرار کنند. فعالیت هایی از جنس روابط عمومی، اطلاع رسانی برای رویدادها، نمایشگاه‌ها و از این جنس هستند که اگر تبدیل به ارتباط مستمر شوند، برند موردنظر را در ذهن پررنگ می کنند. این نوع از فعالیت تبلیغاتی اگر در زمان بندی مناسب و با ابزار قابل تحلیل اجرا شوند، تاثیر بسیار ویژه ای در ارتقای برند و فروش محصولات و خدمات دارند.

با استفاده از پنل های موجود در داشبورد اعضای ویژه، این اعضا می توانند برای مخاطبان و مشتریان خود دسته بندی های دلخواه تعریف کنند و در زمان های بندی های مختلف و دلخواه با آنها ارتباط برقرار کنند. این ارتباط می تواند از یک پیام تبلیغاتی و خبرنامه منظم برای اطلاع رسانی باشد تا نظرسنجی ها و پاسخگوی خودکار دوطرفه که با توجه به محتوای پیام دریافتی از مشتریان، قابل پیگیری و تحلیل می باشد.

تماس با ما

آدرس: تهران - میدان پونک - خیابان میرزا بابایی - پلاک 55 - ساختمان اسپیناس - طبقه 5

تلفن: 45853 21 98+

ایمیل: info@1st.ir