درباره پرتال اول


 پرتال اول

تجارت الکترونیک را می توان انجام تجارت (خرید یا فروش) از طریق اینترنت بیان کرد. از سال 1979 میلادی که اولین خرید آنلاین انجام شد، تا کنون که به حجم معاملاتی بیش از 960 میلیارد دلار در سال رسیده است، رشد زیادی را در این زمینه در تمام کشورهای پیشرفته جهان شاهد بوده ایم. در میان انواع مدل های تجارت الکترونیک، تجارت بین بنگاهی یا (Business to Business) بیشترین حجم مبادلات را به خود اختصاص داده که متاسفانه تا کنون در ایران به خوبی پیاده سازی نشده است.

"شرکت تجارت سامانه های الکترونیک اول" با رسالت گسترش و ترویج تجارت الکترونیک در ایران، پس از چند سال تحقیق و مطالعه میدانی در این زمینه، در سال 1389 تاسیس شد. یکی از اهداف عمده این شرکت، فعالیت در حوزه تجارت بین بنگاهی یا (Business to Business) بوده که در قالب برند "پرتال اول" تحقق یافته است. تجارت بین بنگاهی یا B2B مدلی از تجارت الکترونیک است که نیاز به یک زیرساخت قوی و منسجم برای ایجاد ارتباط بین فروشندگان و خریداران در صنایع گوناگون دارد. این مدل کسب و کار با آنچه در سایت های فروش اینترنتی به صورت تبلیغات غیر حرفه ای دنبال می شود متفاوت است و تمرکز خود را بر برقراری ارتباط بین دو بنگاه اقتصادی قرار می دهد، نه دلالی معاملات!

پرتال اول یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه یک ویترین اینترنتی است. شما می توانید از طریق بخش عضویت ویژه نسبت به خرید عضویت و درج اطلاعات کسب و کار خود در وبسایت پرتال اول اقدام نمایید و محصولات و خدمات خود را در معرض دید هزاران بازدید کننده سایت پرتال اول قرار دهیپرتال اول یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه یک ویترین اینترنتی است. شما می توانید از طریق بخش عضویت ویژه نسبت به خرید عضویت و درج اطلاعات کسب و کار خود در وبسایت پرتال اول اقدام نمایید و محصولات و خدمات خود را در معرض دید هزاران بازدید کننده سایت پرتال اول قرار دهید.
پرتال اول تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و با ارز رسمی کشور (ریال ایران) فعالیت می نماید.