خانواده تجارت اول بزرگترین سامانه تجارت بین بنگاهی ایران

درباره تجارت اول

ایجاد بازار معاملات کشوری و تسهیل فرایند تجارت الکترونیک

تجارت اول، به عنوان یکی از اعضای مجموعه شرکت های تجارت الکترونیک اول، با هدف ایجاد بازار معاملات کشوری، تسهیل فرایند تجارت الکترونیک برای تمامی تامین کنندگان و خریداران ایرانی و از میان برداشتن محدودیت های مالی این حوزه در سال 1389 تاسیس گردید.

آرمان ما معرفی تجارت اول به عنوان مشتری مدارترین شرکت ایرانی حوزه تجارت الکترونیک می باشد. در این راستا تجارت اول ضمن اعتبارسنجی شرکت های ایرانی و اختصاص نشان تایید هویت به آن ها با در اختیار گذاشتن صفحه ای اختصاصی به تامین کنندگان معتبر و نیز گسترش قابلیت های منحصر به فرد برای تامین کنندگان و خریداران، دایره خدمات خود را گسترش داده است.

چشم انداز سازمان

آرمان ما توسعه معاملات B2B در حوزه تجارت الکترونیک ضمن معرفی تجارت اول به عنوان امن ترین فضای معاملاتی کشور می باشد. در این راستا علاوه بر اعتبارسنجی شرکت های ایرانی و اختصاص نشان تایید هویت به آن ها، درجهت شکل گیری معاملات خریداران در نهایت سهولت و امنیت فعالیت نموده است.

تجارت اول، معاملات بدون مرز

تجارت اول با توجه به نیاز کسـب و کارها به ارتباط تجاری مناسب با یکدیگر و استفاده از فناوری اطلاعات برای بهبود و تقویت این ارتباط بر بستر وب، بر اساس مدل تجارت بین بنگاهی یا B2B (Business to Business) طراحی و پیاده سازی گردیده است. تجارت بین بنگاهی (B2B) مدلی از تجارت الکترونیک است که نیاز به یک زیرساخت قوی و منسجم برای ایجاد ارتباط بین فروشندگان و خریداران در صنایع گوناگون دارد. در میان انواع مدل های تجارت الکترونیک، تجارت بین بنگاهی (Business to Business) بیشترین حجم مبادلات را در جهان به خود اختصاص داده است، اما پیش از این در ایران توجه قابل ملاحظه ای به آن نشده بود. تجارت اول تنها وب سایت تخصصی در زمینه تجارت بین بنگاهی در ایران می باشد که در فضای یک بانک اطلاعاتی شامل بیش از 207.000 کسب و کار فعال در ایران به ترویج تجارت الکترونیک می پردازد. از این رهگذر نه تنها کسب و کارهای بسیاری می توانند تجارت خود را در ورای مرزهای جغرافیایی دنبال کنند، بلکه مدل تازه ای در تامین منابع کسب و کارها و حتی اشخاص ارائه شده است که می تواند نتایج بسیار چشمگیری در فعالیت های تجاری بنگاه ها و افراد به دنبال داشته باشد.

آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، خیابان بهارستان، پلاک 7

تلفن: 45853 - 021

تلفن: 49103444 - 021

فکس: 44420075 - 021