چهارشنبه, 03 آبان,1396
نقش SEO در موفقیت کسب و کار

 SEO مخفف عبارت search engine optimization ( بهینه سازی موتورهای جستجو ) بوده و به طور کلی به هنر و علم جذاب نمودن صفحات وب برای موتورهای جستجو اطلاق میگردد و هدفش بالابردن رتبه سایت در موتورهای جستجو می باشد.


ادامه مطلب
اهمیت تجارت بین بنگاهی (B2B) در افزایش سهم بازار کسب و کارها
تاثیر اینترنت بر تمامی ابعاد زندگی، به طور مستمر در حال افزایش است و هر روز اغلب ما نیاز به شکل دادن ارتباطات خود و انجام مبادلات از طریق این شبکه را در زندگی خود احساس می کنیم. امروزه در جهان تجارت، قابلیت خرید و فروش هر چیزی وجود دارد  و برای رسیدن به این هدف، پیش از هرکار ، کسب و کارها باید شناختی کامل از خود و فرایندهای کاری خود بدست آورند و دقت برای پاسخ به این سوال که فروش آنلاین برای کسب و کارشان سودی خواهد داشت یا خیر، اهمیت ویژه ای دارد، زیرا صاحبان کسب و کارها را به این اطمینان می رساند که، به سودهای بسیار بالاتری در مقابل خرید و فروش سنتی دست خواهند یافت.
ادامه مطلب
چهارشنبه, 26 مهر,1396
اهمیت درج محصولات در اینترنت
شما صاحبین مشاغل میتوانید با درج محصولات و خدمات خود در فضای مجازی، وارد این رقابت روز افزون شوید و تلاش های خود را در حوزه تولید و بازرگانی به ثمر برسانید. این موضوع که صفحه اختصاصی خود را داشته باشید، محصولات و خدمات خود را درج نمایید و یا در موتورهای جستجو همچون گوگل و ... به عنوان اولین سایت مرتبط با جستجو معرفی شوید، به شما و تصمیماتتان بستگی دارد؛ به این که روشی درست برای معرفی زمینه فعالیت و حرفه خود در اینترنت انتخاب نمایید.
ادامه مطلب
مزایای معرفی کسب و کارها در ویترین پرتال اول

همانگونه که ثبت نام در باشگاه ورزشی به معنای استفاده از خدمات و امکانات آن باشگاه نیست و سلامت جسمی شما را بهبود نمی بخشد، عضویت در پرتال اول نیز به تنهایی برای معرفی کامل شما در اینترنت کافی نیست. زمانی عضویت در پرتال اول منجر به رونق کسب و کار شما می شود که از امکانات در نظر گرفته شده برای اعضا بهره مند گردید.


ادامه مطلب
7 راهکار جلب اعتماد و وفاداری مشتریان در کسب و کار تجارت بین بنگاهی B2B - بخش دوم

کسب اعتماد و وفاداری مشتریان در تجارت بین بنگاهی B2B می تواند بسیار سخت باشد. اگر اعتماد دیگران را به دست آورید، راحت تر و بهتر می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و خدمات بهتری را به مشتریانتان ارائه نمایید.ادامه مطلب
RSS
12345678
پنل کاربری

پنل کاربری

چهارشنبه, 30 خرداد,1397