نحوه ثبت سفارشات عمده در بازار معاملات

معاملات بین بنگاهی (B2B)، به شیوه ای از معاملات اشاره دارد که در آن بنگاه های تجاری عموماً جهت تأمین مواد اولیه مورد نیازشان در حجم انبوه، به انجام معاملات با سایر بنگاه ها می پردازند. با تأمین نیازها به طور انبوه و مستقیم از تامین کنندگان می توانید با بهره مندی از تخفیفات خرید در حجم خرید انبوه، در هزینه های خود صرفه جویی نمایید زیرا تامین کنندگان این کاهش قیمت را با فروش عمده و در نتیجه کاهش زمان نگهداری محصولات نزد خود جبران می نمایند.


ادامه مطلب
شنبه, 26 اسفند,1396
تنظیمات اطلاعات کسب و کار

برای معرفی کسب و کار خود به بازدیدگنندگان ویترین اختصاصی شما، تکمیل اطلاعات مرتبط با کسب و کار ضروریست. در این آموزش بخش های لازم جهت تکمیل این اطلاعات عنوان شده است.

 


ادامه مطلب
ایجاد بخش های اختصاصی در ویترین

از نگاه مشتریان یک وجه تمایز تامین کنندگان مختلف جهت انتخاب محصولات مورد نظرشان، طراحی صفحات اختصاصی آنها به منظور آگاهی هر چه بیشتر مشتریان می باشد. بدین منظور تجارت اول قابلیت های منحصر به فردی را در اختیار تامین کنندگان سراسر کشور قرار داده است که کسب و کارها می توانند باکس های متفاوتی شامل : جدیدترین محصولات، دسته بندی محصولات، اخبار، گالری، مقاله و ... در صفحات اختصاصی خود ایجاد نمایید. این قابلیت به دو شیوه امکان پذیر می باشد.


ادامه مطلب
ﺳﻪشنبه, 22 اسفند,1396
ایجاد صفحات جدید در ویترین

تجارت اول بستری را در اختیار تامین کنندگان سراسر کشور قرار داده است تا علاوه بر در اختیار داشتن ویترین اختصاصی، بتوانند صفحات جدیدی شامل مقالات، خبرنامه، رویدادها و... را به ویترین اختصاصی خود اضافه نمایند.


ادامه مطلب
یکشنبه, 20 اسفند,1396
مدیریت قیمت گذاری محصولات

علاوه بر تکمیل تنظیمات عمومی جهت افزودن محصول جدید (طبق اصولی که در آموزش اول مطرح شد) نیاز به تکمیل تنظیمات فروش محصول همچون قیمت و چگونگی تحویل محصول، تخفیفات و ... وجود دارد. پس از تکمیل تنظیمات عمومی و انتخاب دکمه ذخیره و ادامه در انتهای صفحه، وارد صفحه جدیدی می گردید. در این صفحه نیاز به تکمیل اطلاعات مرتبط با فروش محصولات می باشد. در پایان این آموزش محصول شما با تمامی جزییات قیمت، نحوه تحویل و... جهت مشاهده به کاربران نمایش داده می شود.


ادامه مطلب
RSS
12345678