گزارش تصویری از نمایشگاه الکامپ

بیست و چهارمین دوره از نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۶ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، با حضور شرکت‌های فعال در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور برگزار شد.


ادامه مطلب
9 موردی که باید در سئو (seo) حتما یاد بگیرید

وقتی برای اولین بار وارد دنیای سئو می شوید، ممکن است به علت گستردگی مطالبی که باید یاد بگیرید دچار سردرگمی شوید. بهتر است بدانید افرادی که در زمینه سئو حرفه ای شده اند دارای چندین سال تجربه می باشند و همواره در حال یادگیری مطالب جدیدی هستند که گوگل به عنوان بروزرسانی منتشر می کند.

مشخصا در ابتدا مواردی وجود دارد که باید یاد بگیرید و بعد از آن باید از تاکتیکها و استراتژی های جدید مطلع باشید.


ادامه مطلب
رشد آمازون رو به افول است، اما راهی برای نجات آن وجود دارد

بر طبق آخرین آمار خرید آنلاین RBC سرعت رشد آمازون در حال کاهش می باشد
بیشترین رشد آمازون در آمریکا بوده است در حالیکه همچنان چندین بازار دست نخورده خارجی وجود دارد
اینطور که از شواهد مشخص است آمازون هیچگاه مرتکب اشتباه نمی شود، با صنعت های بزرگی که بازار آنها را برهم می زند و محصولاتی که مشتریان همه روزه در فعالیت های روزمره زندگیشان استفاده می کنند.
در هفته گذشته آمازون با اعلام خرید داروخانه آنلاین پیل پک سهام دارویی را به هرج و مرج کشاند.


ادامه مطلب
رشد تجارت الکترونیک B2B طی پنج سال آینده
طبق پیش بینی ها، صنعتB2B  که توسط مبادله کالاها، به اشتراک گذاری اطلاعات و ارائه خدمات در میان کسب و کارها شناخته می شود رو به رشد و توسعه می باشد. بر اساس آخرین اخبار و تحقیقات انجام شده در این حوزه طرح های امیدوار کننده ای برای تجارت الکترونیک بنگاه های معاملاتی در جهان و پیش بینی شرایطی سودمند برای بازاریابان این صنعت و تامین کنندگان به ارمغان آورده است.
ادامه مطلب
یکشنبه, 03 تیر,1397
پنل ارسال ایمیل

همانند پنل ارسال پیامک (همانطور که در آموزش دهم توضیح داده شد) با دریافت پنل ارسال ایمیل می توانید از این قابلیت جهت ارسال ایمیل به صورت گروهی و در قالب های ساده، خبرنامه و رویداد به مخاطبان مدنظر خود استفاده نمایید.


ادامه مطلب
RSS
12345678
مدیریت درخواست های خرید
ﺳﻪشنبه, 29 خرداد,1397

مدیریت درخواست های خرید

مدیریت درخواست های خرید

همانطور که می دانید، فروشندگان عضو تجارت اول به دو دسته اعضای ویژه و اعضای عادی تقسیم می گردند. برای درخواست خریدهای ثبت شده، تنها اعضای ویژه فوراً قادر به پاسخگویی می باشند. سایر اعضا (اعضا عادی) پس از 7 روز از ثبت درخواست از آن آگاه شده و قادر به پاسخگویی خواهند بود. در این آموزش نحوه دریافت درخواست خرید و همچنین صدور پیش فاکتور معرفی می گردد.

همانطور که در آموزش فروش آنلاین و سفارشگیری مشاهده نموده اید، در صورتی که به هر یک از دو شیوه فروش آنلاین و سفارشگیری محصولات خود را به فروش برسانید (برخلاف روش درخواست خرید که در این آموزش عنوان شده است) با ورود به بخش مدیریت فروشگاه و صفحه "مدیریت سفارشات"، سفارشات خود را مشاهده خواهید نمود.

درخواست خرید شامل تمامی جزئیات، در رابطه با ویژگی ها و حجم محصول مورد نیاز خریداران می باشد. درصورتی که خریداران اقدام به ثبت درخواست خرید نمایند، فروشندگان عضو تجارت اول قادر خواهند بود در بخش داشبورد فروش، از درخواست های مرتبط با کسب و کارشان (مانند تصویر زیر) درقالب "معاملاتی که ممکن است برای شما جذاب باشند" آگاهی یابند.

کاربران در این بخش با کلیک بر روی نام محصولات، جزئیات درخواست خریدهای ارسال شده را مشاهده می نمایند.

در صورت تمایل با انتخاب گزینه "مشاهده اطلاعات خریدار"، نام، آدرس وب سایت، تلفن و ایمیل این خریدار برای تامین کنندگان نمایش داده می شود.

پس از تماس با خریدار و انجام توافقات اولیه، تامین کنندگان با انتخاب دکمه ارسال پیش فاکتور ( مانند تصویر ذیل ) قیمت پیشنهادی خود را برای سفارش ثبت شده در قالب پیش فاکتور برای خریدار ارسال می نمایند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، امکان دسترسی به کلیه پیش فاکتورهایی که برای این درخواست ثبت شده اند در انتهای صفحه درخواست خرید فراهم آمده است.

همچنین در صورتی که قصد سوال از خریدار داشته باشید، در کادر "سوالات و جواب ها" می توانید سوال مدنظر خود را جهت ارسال به درخواست دهنده درخواست خرید، ثبت نمایید.

سرانجام خریدار پس از بررسی پیش فاکتورهای ارسالی از سوی تامین کنندگان سراسر کشور و انتخاب از میان آن ها، نسبت به خرید اقدام می نماید.ورود به حساب کاربری


 


نظرات کاربران

نظر خود را ارسال کنید

تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید

ارسال نظر