گزارش تصویری از نمایشگاه الکامپ

بیست و چهارمین دوره از نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۶ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، با حضور شرکت‌های فعال در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور برگزار شد.


ادامه مطلب
9 موردی که باید در سئو (seo) حتما یاد بگیرید

وقتی برای اولین بار وارد دنیای سئو می شوید، ممکن است به علت گستردگی مطالبی که باید یاد بگیرید دچار سردرگمی شوید. بهتر است بدانید افرادی که در زمینه سئو حرفه ای شده اند دارای چندین سال تجربه می باشند و همواره در حال یادگیری مطالب جدیدی هستند که گوگل به عنوان بروزرسانی منتشر می کند.

مشخصا در ابتدا مواردی وجود دارد که باید یاد بگیرید و بعد از آن باید از تاکتیکها و استراتژی های جدید مطلع باشید.


ادامه مطلب
رشد آمازون رو به افول است، اما راهی برای نجات آن وجود دارد

بر طبق آخرین آمار خرید آنلاین RBC سرعت رشد آمازون در حال کاهش می باشد
بیشترین رشد آمازون در آمریکا بوده است در حالیکه همچنان چندین بازار دست نخورده خارجی وجود دارد
اینطور که از شواهد مشخص است آمازون هیچگاه مرتکب اشتباه نمی شود، با صنعت های بزرگی که بازار آنها را برهم می زند و محصولاتی که مشتریان همه روزه در فعالیت های روزمره زندگیشان استفاده می کنند.
در هفته گذشته آمازون با اعلام خرید داروخانه آنلاین پیل پک سهام دارویی را به هرج و مرج کشاند.


ادامه مطلب
رشد تجارت الکترونیک B2B طی پنج سال آینده
طبق پیش بینی ها، صنعتB2B  که توسط مبادله کالاها، به اشتراک گذاری اطلاعات و ارائه خدمات در میان کسب و کارها شناخته می شود رو به رشد و توسعه می باشد. بر اساس آخرین اخبار و تحقیقات انجام شده در این حوزه طرح های امیدوار کننده ای برای تجارت الکترونیک بنگاه های معاملاتی در جهان و پیش بینی شرایطی سودمند برای بازاریابان این صنعت و تامین کنندگان به ارمغان آورده است.
ادامه مطلب
یکشنبه, 03 تیر,1397
پنل ارسال ایمیل

همانند پنل ارسال پیامک (همانطور که در آموزش دهم توضیح داده شد) با دریافت پنل ارسال ایمیل می توانید از این قابلیت جهت ارسال ایمیل به صورت گروهی و در قالب های ساده، خبرنامه و رویداد به مخاطبان مدنظر خود استفاده نمایید.


ادامه مطلب
RSS
12345678
ایجاد صفحات جدید در ویترین
ﺳﻪشنبه, 22 اسفند,1396

ایجاد صفحات جدید در ویترین

ایجاد صفحات جدید در ویترین

تجارت اول بستری را در اختیار تامین کنندگان سراسر کشور قرار داده است تا علاوه بر در اختیار داشتن ویترین اختصاصی، بتوانند صفحات جدیدی شامل مقالات، خبرنامه، رویدادها و... را به ویترین اختصاصی خود اضافه نمایند.

بدین منظور پس از ورود به "مدیریت وب سایت" در داشبورد فروش خود و در بخش "مدیریت صفحات" بر روی دکمه افزودن صفحه جدید در بالای صفحه کلیک و پس از نمایش داده شدن تنظیمات صفحه اختصاصی، نام و عنوان مناسبی برای صفحه جدیدتان اضافه نمایید.با انتخاب دکمه "افزودن صفحه جدید" بخش مدیریت صفحه اختصاصی نمایش داده می شود.در این بخش برای ایجاد صفحه ای مطابق با مشخصات مدنظر شما در ویترین اختصاصیتان، تکمیل کادرهای ذیل ضروریست:

نام : در این قسمت نام مناسبی برای صفحه مد نظرتان درج نمایید تا در صفحه خانه با این نام نمایش داده شوید.عنوان : در این بخش نام مناسبی برای صفحه جدیدتان درج نمایید.زیر بخش : این گزینه تعیین می نماید، برای نمایش مطالب مدنظر صفحه ای جدید ایجاد شود و یا به صورت زیر بخش در ویترین نمایش داده شوند. در صورت انتخاب این گزینه صفحه جدیدی به ویترین اضافه نمی گردد و محتوا، تصاویر و ... مد نظر شما به عنوان کادر محتوا، تصاویر و ... در سایت قرار می گیرند و در این حالت تنها نیاز به تکمیل کادر نام آیکون و انتخاب گزینه های «نمایش هدر» و «نمایش در ساید بار» می باشد. در صورتی که شما قصد افزودن صفحه ای جدید به ویترین اختصاصیتان می باشید، توصیه می گردد این گزینه را انتخاب ننمایید.

URL عکس مطلب : می توانید URL یا لینک عکس مورد نظر را در صورت تمایل وارد نمایید.

نمایش در سایت مپ : با انتخاب این گزینه، نام صفحه جدید در منوهای ابتدای صفحه ویترین و همچنین در نقشه سایت در انتهای صفحه ویترین اختصاصی شما نمایش داده می شود. در صورت عدم انتخاب این گزینه تنها می توانید نام صفحه را در انتهای صفحه در قسمت نقشه سایت مشاهده نمایید.دسته بندی : با توجه به محتوای صفحه، دسته بندی مرتبط را وارد نمایید. در این قسمت از بین عنوان های اخبار یا مقاله عنوانی را مشخص کنید.عنوان سئو : جهت نمایش در جستجوهای برتر گوگل، عنوانی مناسب و مرتبط با محتوای اصلی درج نمایید، رعایت اصول سئو ضروریست. جهت برتری در موتورهای جستجو، بهتر است که عنوان سئو مرتبط به عنوان اصلی صفحه باشد.

توضیحات سئو : خلاصه ای از محتوای تولید شده را وارد نمایید به طوری که یک خط از متن اصلی را شامل شود.

کلمات کلیدی سئو : هر کلمه کلیدی، بصورت تگ (برچسب های مطلب) قرار می گیرد. به تعداد 5 عبارت (حداکثر 30 حرف ) مجاز است. عباراتی را به عنوان کلمات کلیدی برگزینید که مرتبط با محتوای اصلی بوده، حداقل یکبار در آن درج گردد و ترکیباتی منطقی از توضیحات کامل باشد.

خلاصه : شامل متنی مختصر (چکیده) از محتوا که شامل حداکثر 160 کاراکتر باشد.

محتوا : محتوای مد نظر خود را با رعایت قواعد نگارشی در این بخش وارد نمایید.مدیریت تصاویر: با استفاده از گزینه مدیریت تصاویر در قسمت انتهای صفحه، می توانید تصاویر مورد نظرتان را آپلود نمایید.بر روی گزینه مدیریت تصاویر کلیک نموده انتخاب را بزنید و عکس مورد نظر را انتخاب نمایید. حال دریافت و بارگذاری و سپس اضافه به متن را کلیک کنید. «توجه نمایید که تصاویر انتخاب شده دارای حجم حداکثر یک مگابایت و پسوندهای png,jpg,gif,jpeg باشند»   سپس در قسمت محتوای صفحه اختصاصی در قسمت insert/edit image کلیک کنید و در قسمت image list نام عکس مورد نظر را انتخاب و بر رویok  کلیک کنید.   - در انتهای صفحه گزینه انتشار را بزنید تا در ویترین نمایش داده شود و در پایان گزینه ثبت را بزنید.در نهایت با انتخاب دکمه ثبت، تنظیمات اعمال شده را ذخیره نمایید.

-همچنین پس از ذخیره تغییرات، در بخش مدیریت صفحات قادر به انتشار و یا عدم انتشار در ویترین ودر نهایت ذخیره تغییرات، و یا حذف و ویرایش صفحه ایجاد شده خواهید بود.در ویترین، باکس جدیدی را ایجاد نمایید و از پارامترهای ویرایش محتوا ( فهرست محتوا ) استفاده نمایید، در قسمت برچسب می توانید نام دسته بندی همچون مقالات و اخبار را که در قسمت مدیریت وب سایت ذخیره نموده اید انتخاب نمایید.سپس تعداد آن را اضافه کنید و بر روی ذخیره تغییرات کلیک نمایید. حال مانند تصویر ذیل می توانید باکس مقالات، اخبار، گالری و.... را در ویترین مشاهده فرمایید.
 

ورود به حساب کاربری
نظرات کاربران

نظر خود را ارسال کنید

تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید

ارسال نظر