گزارش تصویری از نمایشگاه الکامپ

بیست و چهارمین دوره از نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۶ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، با حضور شرکت‌های فعال در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور برگزار شد.


ادامه مطلب
9 موردی که باید در سئو (seo) حتما یاد بگیرید

وقتی برای اولین بار وارد دنیای سئو می شوید، ممکن است به علت گستردگی مطالبی که باید یاد بگیرید دچار سردرگمی شوید. بهتر است بدانید افرادی که در زمینه سئو حرفه ای شده اند دارای چندین سال تجربه می باشند و همواره در حال یادگیری مطالب جدیدی هستند که گوگل به عنوان بروزرسانی منتشر می کند.

مشخصا در ابتدا مواردی وجود دارد که باید یاد بگیرید و بعد از آن باید از تاکتیکها و استراتژی های جدید مطلع باشید.


ادامه مطلب
رشد آمازون رو به افول است، اما راهی برای نجات آن وجود دارد

بر طبق آخرین آمار خرید آنلاین RBC سرعت رشد آمازون در حال کاهش می باشد
بیشترین رشد آمازون در آمریکا بوده است در حالیکه همچنان چندین بازار دست نخورده خارجی وجود دارد
اینطور که از شواهد مشخص است آمازون هیچگاه مرتکب اشتباه نمی شود، با صنعت های بزرگی که بازار آنها را برهم می زند و محصولاتی که مشتریان همه روزه در فعالیت های روزمره زندگیشان استفاده می کنند.
در هفته گذشته آمازون با اعلام خرید داروخانه آنلاین پیل پک سهام دارویی را به هرج و مرج کشاند.


ادامه مطلب
رشد تجارت الکترونیک B2B طی پنج سال آینده
طبق پیش بینی ها، صنعتB2B  که توسط مبادله کالاها، به اشتراک گذاری اطلاعات و ارائه خدمات در میان کسب و کارها شناخته می شود رو به رشد و توسعه می باشد. بر اساس آخرین اخبار و تحقیقات انجام شده در این حوزه طرح های امیدوار کننده ای برای تجارت الکترونیک بنگاه های معاملاتی در جهان و پیش بینی شرایطی سودمند برای بازاریابان این صنعت و تامین کنندگان به ارمغان آورده است.
ادامه مطلب
یکشنبه, 03 تیر,1397
پنل ارسال ایمیل

همانند پنل ارسال پیامک (همانطور که در آموزش دهم توضیح داده شد) با دریافت پنل ارسال ایمیل می توانید از این قابلیت جهت ارسال ایمیل به صورت گروهی و در قالب های ساده، خبرنامه و رویداد به مخاطبان مدنظر خود استفاده نمایید.


ادامه مطلب
RSS
12345678
خرید آنلاین مشتریان آمریکایی منجر به مراجعه حضوری کمتر آن ها به فروشگاه ها در جمعه سیاه گردید.
چهارشنبه, 08 آذر,1396

خرید آنلاین مشتریان آمریکایی منجر به مراجعه حضوری کمتر آن ها به فروشگاه ها در جمعه سیاه گردید.

جمعه سیاه (Black Friday) روز سنتی خرید بسیار شلوغی در ایالات متحده آمریکا می باشد، اما 24 نوامبر امسال این روز با صف های کوتاه تری برای هجوم به درها نسبت به سالیان گذشته، در هیوستون آغاز گردید زیرا اکثر خریداران معاملات آنلاین را برگزیدند و تنها گروه کوچکی از افراد صبح، قبل از باز شدن درها، بیرون فروشگاه تارگت هیوستون ( فروشگاه خرده فروشی اصلی تخفیفات آمریکا ) صف کشیدند.

مشتریان، ظاهراً خرید از طریق تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها را به خرید سنتی ترجیح می دهند. براساس داده های حاصل از Adobe Digital Insight  که پژوهش های حوزه بازاریابی دیجیتال را منتشر می نماید، تنها در پنج شنبه، مشتری های آمریکا 2.87 میلیارد دلار آمریکا به طور آنلاین ( حدود 18 درصد بیشتر از سال گذشته ) هزینه نمودند.

خریداران سال نو، یک رکورد 33.2 میلیارد دلاری به طور آنلاین در طی ماه اخیر هزینه نمودند، حدود 18 درصد بیشتر از مبلغی که آن ها در همین دوره از سال گذشته هزینه کرده بودند.

طبق گفته های مدیر فروشگاه تارگت،Cameron Dennington  به رسانه های محلی، در گذشته پنج شنبه های روز شکرگزاری شلوغ تر بودند و زمانی که فروشگاه تارگت برای خرید شش ساعته پر ازدحام باز می شد، حدود 300 نفر صف کشیده بودند. اما امسال اغلب فعالیت های کارکنان فروشگاه در جمعه سیاه در پشت صحنه صورت گرفت.

در حال حاضر، شش نفر از کارکنان تارگت در پنج شنبه برای آماده سازی صدها سفارش آنلاین، در محیط فروشگاه برای برداشتن سفارشات در میان اجناس فروشگاه فعالیت می کنند. سفارشاتی که در سال اخیر به عنوان گزینه محبوب به اثبات رسیده است.

احتمالاً همزمان با افزایشی کلی در هزینه های تعطیلات، تجارت الکترونیک شاهد رشد می باشد. بر اساس انتظارات فدراسیون خرده فروشی ملی، فروش در نوامبر و دسامبر سال جاری بین 3.6 و 4 درصد ( بالغ بر 655.8 میلیارد دلار آمریکا در سال گذشته )  افزایش قابل توجهی می یابد.

 

منبع :  Xinhua(خبرگزاری رسمی چین)  - 25 نوامبر 2017

 ساعت 14:03:02 


 


 


نظرات کاربران

نظر خود را ارسال کنید

تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید

ارسال نظر