گزارش تصویری از نمایشگاه الکامپ

بیست و چهارمین دوره از نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۶ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، با حضور شرکت‌های فعال در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور برگزار شد.


ادامه مطلب
9 موردی که باید در سئو (seo) حتما یاد بگیرید

وقتی برای اولین بار وارد دنیای سئو می شوید، ممکن است به علت گستردگی مطالبی که باید یاد بگیرید دچار سردرگمی شوید. بهتر است بدانید افرادی که در زمینه سئو حرفه ای شده اند دارای چندین سال تجربه می باشند و همواره در حال یادگیری مطالب جدیدی هستند که گوگل به عنوان بروزرسانی منتشر می کند.

مشخصا در ابتدا مواردی وجود دارد که باید یاد بگیرید و بعد از آن باید از تاکتیکها و استراتژی های جدید مطلع باشید.


ادامه مطلب
رشد آمازون رو به افول است، اما راهی برای نجات آن وجود دارد

بر طبق آخرین آمار خرید آنلاین RBC سرعت رشد آمازون در حال کاهش می باشد
بیشترین رشد آمازون در آمریکا بوده است در حالیکه همچنان چندین بازار دست نخورده خارجی وجود دارد
اینطور که از شواهد مشخص است آمازون هیچگاه مرتکب اشتباه نمی شود، با صنعت های بزرگی که بازار آنها را برهم می زند و محصولاتی که مشتریان همه روزه در فعالیت های روزمره زندگیشان استفاده می کنند.
در هفته گذشته آمازون با اعلام خرید داروخانه آنلاین پیل پک سهام دارویی را به هرج و مرج کشاند.


ادامه مطلب
رشد تجارت الکترونیک B2B طی پنج سال آینده
طبق پیش بینی ها، صنعتB2B  که توسط مبادله کالاها، به اشتراک گذاری اطلاعات و ارائه خدمات در میان کسب و کارها شناخته می شود رو به رشد و توسعه می باشد. بر اساس آخرین اخبار و تحقیقات انجام شده در این حوزه طرح های امیدوار کننده ای برای تجارت الکترونیک بنگاه های معاملاتی در جهان و پیش بینی شرایطی سودمند برای بازاریابان این صنعت و تامین کنندگان به ارمغان آورده است.
ادامه مطلب
یکشنبه, 03 تیر,1397
پنل ارسال ایمیل

همانند پنل ارسال پیامک (همانطور که در آموزش دهم توضیح داده شد) با دریافت پنل ارسال ایمیل می توانید از این قابلیت جهت ارسال ایمیل به صورت گروهی و در قالب های ساده، خبرنامه و رویداد به مخاطبان مدنظر خود استفاده نمایید.


ادامه مطلب
RSS
12345678
مزایای معرفی کسب و کارها در ویترین پرتال اول
شنبه, 22 مهر,1396

مزایای معرفی کسب و کارها در ویترین پرتال اول

مزایای معرفی کسب و کارها در ویترین پرتال اول

همانگونه که ثبت نام در باشگاه ورزشی به معنای استفاده از خدمات و امکانات آن باشگاه نیست و سلامت جسمی شما را بهبود نمی بخشد، عضویت در پرتال اول نیز به تنهایی برای معرفی کامل شما در اینترنت کافی نیست. زمانی عضویت در پرتال اول منجر به رونق کسب و کار شما می شود که از امکانات در نظر گرفته شده برای اعضا بهره مند گردید.


همیشه و همه جا، چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقعی، تأثیر تصویر و توضیحات کامل محصول در ترغیب مشتریان برای خرید، موضوعی انکار ناپذیر بوده است. استفاده از این ویژگی مهم، در بازارهای سنتی از طریق ویترین و در بازارهای مجازی نیز از طریق ویترین مجازی امکان پذیر است.


بدین منظور پرتال اول با اختصاص ویترین به اعضای ویژه، سعی بر ارتقاء جایگاه کسب و کارها در دنیای تجارت الکترونیک دارد. شما نیز می توانید پس از عضویت در سایت 1st.ir از مزایای ویترین اختصاصی استفاده نموده و علاوه بر توضیحات کسب و کار، تصاویر همه محصولات، گواهینامه ها و ... را در سایت ویژه ای که با عضویت به شما اختصاص داده شده است، به نمایش بگذارید.


ویترین پرتال اول، در اینترنت فضایی را برای کالاها و خدمات شما فراهم می نماید تا با درج محصولات و ارائه ی توضیحات کافی و جامع در خصوص ویژگی های محصولات و خدمات خود در این صفحه و دسته بندی کردن این محصولات در گروه های مرتبط با ویژگی های آنان، اقدام به شناساندن کسب و کار خود به شبکه ای عظیم از خریداران نمایید و بدین طریق حجم فروش خود را افزایش دهید.


پس از درج و ارائه توضیح درباره ویژگی های محصول و گروه بندی کالاها و خدمات، برای جذب مشتریان حداکثری کالا و خدمات خود در محیط اینترنت، لازم است ظاهر ویترین خود را جهت نمایش به مشتریان بر اساس رنگ سازمانی و اهداف شرکت تنظیم نمایید. برای انجام این مهم، پس از ساخت صفحه خانه و درج محصولات خود، ویترین اینترنتی را به گونه ای مرتب نمایید تا با جستجو مشتریان در بین رقبا به صورت متفاوت دیده شوید. همچنین بسیار مهم است که با استفاده از درج اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه و... ، به محض ثبت درخواست خریدی مرتبط با حوزه ی فعالیت شما، از آن اطلاع یابید و اینگونه، شانس خود رانسبت به رقبا افزایش دهید.


از دیگر موارد حائز اهمیت برای جذب اعتماد مشتریان نشان تایید هویت پرتال اول می باشد زیرا کسب و کار شما در بین رقبا و نیز نزد مشتریان جدید به تأیید و نشانه ای نیازمند است تا سبب اعتماد مشتریان به شما در فضای مجازی گردد و بر صحت کسب و کار شما نسبت به شرکت های بدون پشتوانه هویتی تأکید نماید. به عبارتی دیگر این نشان معادل جواز کسب در کسب و کارهای سنتی است که موجب تایید هویت شما در پرتال اول می باشد.


در جمع بندی مطالب فوق یاداور می شویم با امکاناتی که پرتال اول در اختیار کسب و کارهای سراسر کشور قرار داده است، قادر خواهند بود در موتور های جستجو جایگاه برتر را کسب نموده و میزان بازدید از ویترین خود را افزایش دهند و سپس با تحلیل نمودارها و گزارشات بازدید مرتبط با ویترین و محصولات و خدمات درج شده در آن، تصمیمات مد نظرشان را در کسب و کار خود اتخاذ نمایند.


شما میتوانید در چند گام ساده و با راهنمایی های کامل کارشناسان واحد پشتیبانی پرتال اول، فضایی را خلق نمایید که خریداران محصولات و یا خدمات شما با کسب و کار وتولیدات شما بیشتر آشنا شده و در بین رقبا اقدام به خرید از شما نمایند.


جهت آشنایی کامل با نحوه ساخت ویترین اینجا کلیک نمایید

نظرات کاربران

نظر خود را ارسال کنید

تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید

ارسال نظر