پنل کاربری
چهارشنبه, 30 خرداد,1397

پنل کاربری

پنل کاربری

پنل کاربری این امکان را برای اعضای تجارت اول فراهم آورده تا در نهایت سهولت به مجموعه ای از صفحات موجود در این پنل، همچون صفحه مدیریت سفارشات و آدرس های ارسال دسترسی یابند. با ورود به سایت تجارت اول امکان دسترسی به پنل کاربری برایتان فراهم می گردد، که با کلیک بر روی نام کاربری خود، گزینه های موجود در این پنل را مشاهده خواهید نمود.

همانطور که در تصویر زیر مشخص گردیده است، با انتخاب گزینه "داشبورد فروش" و ورود به صفحه مربوطه، میتوانید محصول و اطلاعات کسب و کار خود را درج نمایید.


با انتخاب سایر گزینه های موجود مانند سفارشات من، آدرس های من و ... به پنل کاربری هدایت خواهید شد.
هر کاربر در پنل کاربری خود 9 گزینه را علاوه بر گزینه خروج مشاهده خواهد نمود، که شامل: سفارشات من، آدرس های من، پیش فاکتورهای دریافتی و ... می باشد.سفارشات من

همانطور که در آموزش های قبل مشاهده شد، با انتخاب گزینه "سفارشات من"، وارد صفحه مدیریت سفارشات می شوید. در این صفحه شما شاهد لیستی از سفارشات می باشید که درآن نوع سفارش (آنلاین، سفارش گیری و ...) و همچنین وضعیت سفارش نمایش داده می شود. در این بخش با فعال نمودن دکمه عملیات می توانید جزئیات سفارشات ثبت شده خود را مشاهده و تصمیمات لازم در هر مرحله از خرید و یا فروش را اتخاذ نمایید.

 


آدرس های من

جهت افزودن، حذف و ویرایش آدرس ارسال کالا، روی گزینه آدرس های من کلیک نموده و وارد صفحه آدرس های ارسال شوید. برای حذف و یا ویرایش یک آدرس بر روی دکمه عملیات مربوطه کلیک کنید و در صورت تمایل به افزودن آدرس جدید، بر روی دکمه "افزودن آدرس ارسال کالا" کلیک نمایید.استعلام قیمت های من

استعلام قیمت هایی که توسط هر شرکت ثبت می شود، در این بخش قابل مشاهده است. همچنین با انتخاب دکمه "استعلام قیمت جدید" درخواست خود را جهت خرید عمده از تامین کنندگان سراسر ایران ثبت می نمایید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، امکان ویرایش استعلام قیمت ثبت شده و سوال از کارشناسان تجارت اول در این بخش فراهم آمده است.پیش فاکتورهای دریافتی

خریدار در این بخش، مانند تصویر زیر، لیستی از پیش فاکتورهای ارسالی از تامین کنندگان سراسر کشور در خصوص استعلام قیمت ثبت شده شما را مشاهده می نماید.


علاقه مندی های من

در هنگام مشاهده محصولات در سایت تجارت اول در صورتی که محصولی توجه شما را در سایت به خود جلب کرد، با افزودن محصول مدنظر به لیست علاقه مندی های من می توانید محصول برگزیده را در این بخش مشاهده نمایید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، جهت افزودن محصول به لیست علاقه مندی ها، فعال نمودن دکمه ذیل ضروریست.

شما می توانید در صورت تمایل پس از ورود به لیست مورد علاقه من، محصول انتخابی را به سبد خرید خود بیافزایید و در صورت کلیک بر روی دکمه "ارتباط با فروشنده" به صفحه ویترین تامین کننده جهت ارسال پیام هدایت می شوید.صندوق پیام

پیام های دریافتی و ارسالی شما در این صفحه موجود بوده و می توانید آن ها را مشاهده و یا حذف نمایید همچنین مخاطب مرتبطی که پیام را ارسال نموده یا پیام به وی ارسال شده است در این لیست قابل مشاهده است. در صورت تمایل به پاسخ دادن به هر یک از پیام های خود، تنها کافیست بر روی گزینه پاسخ کلیک نمایید.

 

مانند تصویر زیر با کلیک بر روی پیام، کادر زیر را مشاهده می نمایید که قادر به حذف و یا پاسخ به پیام می باشید. همچنین با انتخاب هر یک از گزینه های سمت چپ جدول این امکانات فراهم آمده است.

 

اعلانات

کلیه اقدامات صورت گرفته در خصوص سفارشات و اطلاع رسانی های سایت در این بخش در قالب یادآوری های من قابل مشاهده است.

 


اطلاعات کاربری

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، اطلاعات کاربری در بخش مشخصات کاربر قابل مشاهده است. همچنین در کادر درخواست تغییرات امکان ویرایش ایمیل، موبایل، شماره شبا و هشدار کاهش اعتبار وجود دارد که با کلیک بر روی "ثبت تغییرات" ویرایش های مدنظر اعمال می گردد.


توجه نمایید که با تعیین مبلغی برای "هشدار کاهش اعتبار"، در صورتی که شارژ شما به این مبلغ برسد برای شما پیامک و ایمیل هشدار ارسال می گردد.ورود به حساب کاربری
پست قبلی
مدیریت درخواست های خرید
پست بعدی
پنل ارسال پیامک

نظرات کاربران

نظر خود را ارسال کنید

تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید

ارسال نظر