اهمیت درج محصولات در اینترنت
چهارشنبه, 26 مهر,1396

اهمیت درج محصولات در اینترنت

اهمیت درج محصولات در اینترنت

اهمیت درج محصولات در اینترنت


این روزها اکثریت مردم از اینترنت در انجام کارهای روزمره استفاده می نمایند. حال سوالی که مطرح می شود این است که آیا می توان در کسب و کار خود نیز از امکانات اینترنت بهره برد؟ آیا می شود محصولات و یا خدمات خود را به تمام کشور معرفی کرد؟ در گذشته این امر با استفاده از نیروهای متخصص و صرف هزینه های زیاد امکان پذیر بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و شکل گیری سامانه هایی تخصصی در این زمینه، با کمترین هزینه می توان به این اهداف دست یافت.


شما صاحبین مشاغل میتوانید با درج محصولات و خدمات خود در فضای مجازی، وارد این رقابت روز افزون شوید و تلاش های خود را در حوزه تولید و بازرگانی به ثمر برسانید. این موضوع که صفحه اختصاصی خود را داشته باشید، محصولات و خدمات خود را درج نمایید و یا در موتورهای جستجو همچون گوگل و ... به عنوان اولین سایت مرتبط با جستجو معرفی شوید، به شما و تصمیماتتان بستگی دارد؛ به این که روشی درست برای معرفی زمینه فعالیت و حرفه خود در اینترنت انتخاب نمایید.

 

امروزه در سامانه های اینترنتی، امکان درج کالاها و مشخصات آن ها موجود می باشد. این سامانه ها به گونه ای عمل میکنند که حجم وسیعی از مبادلات را در بستر اینترنت ممکن می نمایند. بنابراین مبادلات اینترنتی تنها بوسیله ی سایت های B2B صورت نمی گیرند، اما موفقیت در این معاملات تنها از این طریق ممکن می باشد، زیرا این سایت ها، کالاها و خدمات را به تعداد زیادی از خریداران و فروشندگان معرفی نموده و بدین ترتیب امکان خرید و فروش در حجم انبوه را فراهم می آورند.

 

بوسیله ی درج محصولات و خدمات در ویترین پرتال اول، خریداران بالقوه از وجود و ویژگی های آنان آگاه گردیده و در نتیجه امکان اقدام به خرید کالاها و خدمات افزایش می یابد. در غیر این صورت بدلیل عدم آگاهی خریداران از تولیدات وخدمات، فرصت پیشرفت و موفقیت از کسب و کار ها گرفته خواهد شد. با معرفی کالاها و خدمات به هر میزان تقاضای خریداران با محصولات معرفی شده بیشتر مطابقت داشته باشد، فروش افزایش خواهد یافت. همچنین می توانید با ارائه قیمت پلکانی، تخفیفات و... برای محصول درج شده، جذاب ترین پیشنهاد را، در بازار رقابتی امروز ارائه نمود.

 

درج محصول از طریق ویرتین اخصاصی پرتال اول به سادگی امکان پذیر می باشد و تنها کافیست پس از ورود به سایت 1st.ir ، ثبت نام نموده و با دنبال کردن مراحل زیر، محصول خود را در شبکه اینترنت به اشتراک بگذارید. برای شروع، پس از ورود به " داشبورد فروش " از فهرست سمت راست داشبورد، گزینه " مدیریت محصولات " را انتخاب کنید. در صفحه  باز شده گزینه " افزودن محصول جدید" را انتخاب نمائید.برای درج محصول، در ابتدا ویژگی های عمومی محصول و خدمت، همچون نام آن و بخش های دیگر درج می گردد. در این فرایند می بایست به نکات مرتبط به هر بخش دقت نمود، به طور مثال در بخش قیمت واحد، قیمت مشخص، بازه و قیمت پلکانی دیده می شود.

 

در صورتی که شما قصد فروش عمده با تخفیفاتی مشخص در هر حجمی از فروش داشته باشید، می توانید از این نوع درج قیمت استفاده نمایید و از این امکان که قیمت پلکانی نامیده می شود، برای افزایش حجم فروش خود بهرمند گردید. علاوه بر این مورد قابلیت های بسیار دیگری نیز وجود دارد که از طریق آن ها میتوانید جزئیات محصولات و یا خدمات خود را در هنگام درج محصول به ثبت برسانید.

 

با دنبال کردن چند مرحله ساده در بخش افزودن محصول جدید، محصول خود را با تمام جزییاتش درج نمایید تا در سایت 1st.ir برای عموم به نمایش درآید.

 

جهت آشنایی کامل با نحوه درج محصول اینجا کلیک نمایید


پست قبلی
مزایای معرفی کسب و کارها در ویترین پرتال اول
پست بعدی
اهمیت تجارت بین بنگاهی (B2B) در افزایش سهم بازار کسب و کارها

نظرات کاربران

نظر خود را ارسال کنید

تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید

ارسال نظر