مزایای معرفی کسب و کارها در ویترین پرتال اول
شنبه, 22 مهر,1396

مزایای معرفی کسب و کارها در ویترین پرتال اول

مزایای معرفی کسب و کارها در ویترین پرتال اول

همانگونه که ثبت نام در باشگاه ورزشی به معنای استفاده از خدمات و امکانات آن باشگاه نیست و سلامت جسمی شما را بهبود نمی بخشد، عضویت در پرتال اول نیز به تنهایی برای معرفی کامل شما در اینترنت کافی نیست. زمانی عضویت در پرتال اول منجر به رونق کسب و کار شما می شود که از امکانات در نظر گرفته شده برای اعضا بهره مند گردید.


همیشه و همه جا، چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقعی، تأثیر تصویر و توضیحات کامل محصول در ترغیب مشتریان برای خرید، موضوعی انکار ناپذیر بوده است. استفاده از این ویژگی مهم، در بازارهای سنتی از طریق ویترین و در بازارهای مجازی نیز از طریق ویترین مجازی امکان پذیر است.


بدین منظور پرتال اول با اختصاص ویترین به اعضای ویژه، سعی بر ارتقاء جایگاه کسب و کارها در دنیای تجارت الکترونیک دارد. شما نیز می توانید پس از عضویت در سایت 1st.ir از مزایای ویترین اختصاصی استفاده نموده و علاوه بر توضیحات کسب و کار، تصاویر همه محصولات، گواهینامه ها و ... را در سایت ویژه ای که با عضویت به شما اختصاص داده شده است، به نمایش بگذارید.


ویترین پرتال اول، در اینترنت فضایی را برای کالاها و خدمات شما فراهم می نماید تا با درج محصولات و ارائه ی توضیحات کافی و جامع در خصوص ویژگی های محصولات و خدمات خود در این صفحه و دسته بندی کردن این محصولات در گروه های مرتبط با ویژگی های آنان، اقدام به شناساندن کسب و کار خود به شبکه ای عظیم از خریداران نمایید و بدین طریق حجم فروش خود را افزایش دهید.


پس از درج و ارائه توضیح درباره ویژگی های محصول و گروه بندی کالاها و خدمات، برای جذب مشتریان حداکثری کالا و خدمات خود در محیط اینترنت، لازم است ظاهر ویترین خود را جهت نمایش به مشتریان بر اساس رنگ سازمانی و اهداف شرکت تنظیم نمایید. برای انجام این مهم، پس از ساخت صفحه خانه و درج محصولات خود، ویترین اینترنتی را به گونه ای مرتب نمایید تا با جستجو مشتریان در بین رقبا به صورت متفاوت دیده شوید. همچنین بسیار مهم است که با استفاده از درج اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه و... ، به محض ثبت درخواست خریدی مرتبط با حوزه ی فعالیت شما، از آن اطلاع یابید و اینگونه، شانس خود رانسبت به رقبا افزایش دهید.


از دیگر موارد حائز اهمیت برای جذب اعتماد مشتریان نشان تایید هویت پرتال اول می باشد زیرا کسب و کار شما در بین رقبا و نیز نزد مشتریان جدید به تأیید و نشانه ای نیازمند است تا سبب اعتماد مشتریان به شما در فضای مجازی گردد و بر صحت کسب و کار شما نسبت به شرکت های بدون پشتوانه هویتی تأکید نماید. به عبارتی دیگر این نشان معادل جواز کسب در کسب و کارهای سنتی است که موجب تایید هویت شما در پرتال اول می باشد.


در جمع بندی مطالب فوق یاداور می شویم با امکاناتی که پرتال اول در اختیار کسب و کارهای سراسر کشور قرار داده است، قادر خواهند بود در موتور های جستجو جایگاه برتر را کسب نموده و میزان بازدید از ویترین خود را افزایش دهند و سپس با تحلیل نمودارها و گزارشات بازدید مرتبط با ویترین و محصولات و خدمات درج شده در آن، تصمیمات مد نظرشان را در کسب و کار خود اتخاذ نمایند.


شما میتوانید در چند گام ساده و با راهنمایی های کامل کارشناسان واحد پشتیبانی پرتال اول، فضایی را خلق نمایید که خریداران محصولات و یا خدمات شما با کسب و کار وتولیدات شما بیشتر آشنا شده و در بین رقبا اقدام به خرید از شما نمایند.


جهت آشنایی کامل با نحوه ساخت ویترین اینجا کلیک نمایید

پست قبلی
7 راهکار جلب اعتماد و وفاداری مشتریان در کسب و کار تجارت بین بنگاهی B2B - بخش دوم
پست بعدی
اهمیت درج محصولات در اینترنت

نظرات کاربران

نظر خود را ارسال کنید

تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید

ارسال نظر