چهارشنبه, 30 خرداد,1397
پنل کاربری

پنل کاربری این امکان را برای اعضای تجارت اول فراهم آورده تا در نهایت سهولت به مجموعه ای از صفحات موجود در این پنل، همچون صفحه مدیریت سفارشات و آدرس های ارسال دسترسی یابند. با ورود به سایت تجارت اول، امکان دسترسی به پنل کاربری برایتان فراهم می گردد، که با کلیک بر روی نام کاربری خود، گزینه های موجود در این پنل را مشاهده خواهید نمود.ادامه مطلب
ﺳﻪشنبه, 29 خرداد,1397
مدیریت درخواست های خرید

همانطور که می دانید، فروشندگان عضو تجارت اول به دو دسته اعضای ویژه و اعضای عادی تقسیم می گردند. برای درخواست خریدهای ثبت شده، تنها اعضای ویژه فوراً قادر به پاسخگویی می باشند. سایر اعضا (اعضا عادی) پس از 7 روز از ثبت درخواست از آن آگاه شده و قادر به پاسخگویی خواهند بود. در این آموزش نحوه دریافت درخواست خرید و همچنین صدور پیش فاکتور معرفی می گردد.


ادامه مطلب
شنبه, 01 اردیبهشت,1397
فروش به روش سفارش گیری

با فراهم آمدن بستر مناسب برای فروش آنلاین، سفارش گیری و استعلام قیمت در وب سایت تجارت اول، امکان فروش عمده برای تامین کنندگان، در نهایت سهولت و امنیت ایجاد شده است. هدف از این آموزش معرفی قابلیت سفارش گیری، مراحل آن و تمامی نکات مورد نیاز در این روش می باشد، تامین کنندگان سراسر کشور در پایان این آموزش قادر به فروش محصولات خود به صورت انبوه به روش سفارش گیری خواهند بود و از مزایای این روش بهره مند می گردند.


ادامه مطلب
7 نکته برای درج تصاویر محصول قدرتمند

تصاویر محصول بخش مهمی از تجارت الکترونیک می باشد. از آنجا که آنها ارتباطی مؤثر میان مشتریان و محصولات فراهم می آورند، می توانند یک کسب و کار فعال در حوزه تجارت الکترونیک را رونق بخشیده و یا از میان بردارند.


ادامه مطلب
RSS