ﺳﻪشنبه, 22 اسفند,1396
ایجاد صفحات جدید در ویترین

تجارت اول بستری را در اختیار تامین کنندگان سراسر کشور قرار داده است تا علاوه بر در اختیار داشتن ویترین اختصاصی، بتوانند صفحات جدیدی شامل مقالات، خبرنامه، رویدادها و... را به ویترین اختصاصی خود اضافه نمایند.


ادامه مطلب
روش های صحیح افزودن محصول جهت بهبود سئو

هدف از این آموزش، معرفی چگونگی درج محصول جدید در صفحه اختصاصی شماست. در پایان این بخش شما قادر به درج محصول در صفحه اختصاصی خود و در صورت لزوم اصلاح و ویرایش اطلاعات محصول درج شده خواهید بود. با استفاده از نکات کاربردی عنوان شده، به سادگی می توانید محصول خود را در موتورهای جستجو در موقعیتی برتر نسبت به تمامی رقبا نمایش دهید.


ادامه مطلب
پنج مزیت خرید عمده از طریق اینترنت

دست یابی به بخشی از منافع حاصل از صرفه جویی به مقیاس(Economies of Scale)  بواسطه خرید انبوه حاصل می شود. به طور کلی خرید انبوه به منزله خرید در حجم بالا برای کاهش در هزینه ها و افزایش سود خریدار می باشد. با خرید عمده محصولات و مواد اولیه مورد نیاز می توان علاوه بر صرفه جویی در زمان، به سود قابل توجهی دست یافت، بنابراین بکارگیری شکلی صحیح از خرید عمده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 


ادامه مطلب
مزایای معرفی کسب و کارها در ویترین پرتال اول

همانگونه که ثبت نام در باشگاه ورزشی به معنای استفاده از خدمات و امکانات آن باشگاه نیست و سلامت جسمی شما را بهبود نمی بخشد، عضویت در پرتال اول نیز به تنهایی برای معرفی کامل شما در اینترنت کافی نیست. زمانی عضویت در پرتال اول منجر به رونق کسب و کار شما می شود که از امکانات در نظر گرفته شده برای اعضا بهره مند گردید.


ادامه مطلب
RSS