چهارشنبه, 30 خرداد,1397
پنل کاربری

پنل کاربری این امکان را برای اعضای تجارت اول فراهم آورده تا در نهایت سهولت به مجموعه ای از صفحات موجود در این پنل، همچون صفحه مدیریت سفارشات و آدرس های ارسال دسترسی یابند. با ورود به سایت تجارت اول، امکان دسترسی به پنل کاربری برایتان فراهم می گردد، که با کلیک بر روی نام کاربری خود، گزینه های موجود در این پنل را مشاهده خواهید نمود.ادامه مطلب
چهارشنبه, 22 فروردین,1397
فروش آنلاین

با توجه به اینکه افزایش فروش و دستیابی به حداکثر سود، هدف اصلی تمامی کسب و کارهاست، با انتخاب روش فروش آنلاین در تجارت اول از امنیت در معاملات و سایر مزایای آن در این راستا بهره مند می گردید. در هنگام درج محصول و یا ویرایش محصولات موجود (طبق آنچه در آموزش دوم گفته شد) با توجه به روش فروشی که در بخش "مدیریت فروش محصولات" برگزیده اید، امکان فروش آنلاین، سفارش گیری و یا هر دو گزینه برای شما فراهم می گردد. در این آموزش توضیحات لازم در خصوص نحوه صحیح فروش آنلاین در تجارت اول عنوان گردیده است.


ادامه مطلب
روش های صحیح افزودن محصول جهت بهبود سئو

هدف از این آموزش، معرفی چگونگی درج محصول جدید در صفحه اختصاصی شماست. در پایان این بخش شما قادر به درج محصول در صفحه اختصاصی خود و در صورت لزوم اصلاح و ویرایش اطلاعات محصول درج شده خواهید بود. با استفاده از نکات کاربردی عنوان شده، به سادگی می توانید محصول خود را در موتورهای جستجو در موقعیتی برتر نسبت به تمامی رقبا نمایش دهید.


ادامه مطلب
7 نکته برای درج تصاویر محصول قدرتمند

تصاویر محصول بخش مهمی از تجارت الکترونیک می باشد. از آنجا که آنها ارتباطی مؤثر میان مشتریان و محصولات فراهم می آورند، می توانند یک کسب و کار فعال در حوزه تجارت الکترونیک را رونق بخشیده و یا از میان بردارند.


ادامه مطلب
ﺳﻪشنبه, 03 بهمن,1396
نسل جدید فروشگاه های آفلاین
تکنولوژی موجود در فروشگاه خواروبار فروشی کوچک و جدید آمازون که روز دوشنبه در مرکز شهر سیاتل افتتاح شده است، تجربه خریدی منحصر به فرد، بدون محلی برای پرداخت پول و بررسی کالاهای خریداری شده را امکان پذیر نموده است.
ادامه مطلب
RSS
12