نام:سیاوش آزاد منش

نام کسب و کار: شرکت شهاب خودرو

زمینه فعالیت: تولید انواع خودروهای سنگین

آدرس ویترین اینترنتی: shahabkhodro.1st.ir

سابقه عضویت ویژه: دو سال

از سال 1345 تا چندين سال بعداز انقلاب شرکت شهاب خودرو عمده توليدکننده اتوبوس و ماشينهاي خدماتي در ايران بوده است. اين شرکت به عنوان اولين توليدکننده اتوبوس و خودروهاي خدمات شهري در ايران همه ساله تعداد قابل توجهي از توليدات خود را به شهرداريها و سازمانها و شرکتهاي خصوصي و دولتي واگذار مي نمايد.
 از جمله بهترين توليدات اين شرکت از بدو تأسيس تا به حال مي توان به موارد ذيل اشاره نمود :
 انواع اتوبوس يک طبقه و دو طبقه ، يک تکه و دو تکه ، شهري و بين شهري ، انواع خودروهاي خدمات شهري مانند انواع آتش نشاني ، رولاف سيستم (بازوي غلطان) ، لجن کش ، زباله کش ،سيمي تريلر ، اسکيپ لودر ، تانکرهاي حمل آب و مواد سوختني ، زين پل کش و ....
 بخش مهندسي اين شرکت قادر به طراحي اتوبوسهاي خاص و ايجاد تغييرات لازم بر طبق نياز مشتري مي باشد.
 اين شرکت همچنين داراي بخش خدمات پس از فروش سازمان يافته بنام شهاب يار است که مشتري را در تهيه قطعات يدکي و سرويسهاي لازم در تمام نقاط ايران و در صورت نياز در خارج از کشور حمايت مي کند.
 همراستا با تحولات مختلف در عرصه ارتباطات و بازاريابي ، طي حدود يک سال گذشته ، شهاب خودرو با عضويت در سايت 1st.ir موفق به بسط و تعميق ارتباط با مخاطبان و علاقه مندان بالقوه و بالفعل گشته و با بهره مندي از خدمات اين سايت به موازات وب سايت اختصاصي شرکت ،ضريب نفوذ و حضور خود را در جهات مختلف به شکل تخصصي تر در پهنه فضاي مجازي بطور قابل توجه افزايش داده است .
 در صورت تمايل از صفحه ما بازديد بفرماييد.داستان موفقیت

نام: علی آقایی دوست

نام کسب و کار: شرکت آب لوله

زمینه فعالیت: تولید و عرضه انواع لوله های پلی اتیلن

آدرس ویترین اینترنتی: ablooleh.1st.ir

سابقه عضویت ویژه:دو سال

گروه صنعتی آب لوله از سال 1376 تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن را مطابق با استانداردهای بین المللی آغاز نموده و تا به امروز با تولید لوله و اتصالات: فاضلابی، آبیاری قطره ای، آبرسانی، گاز رسانی و انتقال سیالات صنعتی در خدمت صنایع کشور می باشد.
فروش محصولات شرکت در ابتدا از طریق وب سایت خودمان دنبال می شد تا اینکه با فعالیت پرتال اول آشنا شدیم و ضمن فعالیت در وبسایت خودمان، با عضویت ویژه در پرتال اول و راه اندازی ویترین اینترنتی مان به صدر نتایج گوگل در زمینه محصولات عرضه شده رسیدیم.

معرفی درست و مناسب در فضای اینترنت باعث شد که در 3ماهه نخست سال91، فروشی به اندازه 150میلیون تومان تنها از طریق ویترین اینترنتی مان (ablooleh.1st.ir) داشته باشیم. حتما از ویترین ما بازدید کنید.