پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود داپلکس - patch corde single Mode SC-SC Duplex

دسته بندی محصول:  تجهیزات فیبر نوری

تماس جهت قیمت

حداقل سفارش
+
-
موجود
شرایط پرداخت:     آنلاین
برای اتصال بین پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه از پچ کورد استفاده می کنیم - پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود داپلکس - patch cord single Mode SC-SC

محصولات مشابه

حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
آرین پرداز
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
آرین پرداز
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
آرین پرداز
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
مهندسی توسعه ارتباطات و فناوری پارس نیوساد
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
سپیتام سازه پویا
حداقل سفارش  100 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
ارتباطات کهکشان آبی
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
دانش گستر اطلاعات نگار آریا (دانا)
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
آرین پرداز


محصولات دیگر این تامین کننده

حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت
حداقل سفارش  1 عدد
تماس جهت قیمت


در حال ارسال اطلاعات...