می خواهید فروش خود را افزایش دهید؟

به بزرگترین سامانه تجارت بین بنگاهی ایران خوش آمدید.

تجارت اول چیست

تجارت اول با بیش از ۹ سال سابقه فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک، بزرگترین سامانه تجارت بین بنگاهی ایران و یکی از اعضای مجموعه شرکت های تجارت الکترونیک اول می باشد. این کانال فروش قدرتمند با هدف ایجاد بازار معاملات کشوری لیست خریداران و تامین کنندگان معتبر سراسر کشور را متمرکز و فرآیند خرید و فروش را تسهیل نموده است. حضور در بازار معاملات کشوری در کنار بیش از دویست هزار کسب و کار از صنایع متنوع و با کمترین هزینه امکان پذیر گردیده و شرایط مساعدی برای توسعه تعاملات و نیز برقراری ارتباطی پایدار میان فروشندگان و خریداران محصولات عمده فراهم آورده، همچنین بستری مناسب جهت پیشروی در میان رقبا و رونق بخشی به کسب و کارتان ایجاد می کند.

تجارت اول با اختصاص صفحه ای رایگان به اعضای ویژه، امکان درج محصولات به تعداد نامحدود بهمراه عکس، فیلم، لینک و توضیحات کامل را فرآهم نموده و لیست محصولات شما را در پوشش SEO رایگان قرار می دهد. همچنین می توانید با اختصاص درگاه پرداخت رایگان، وجه معاملات را بصورت امن و سازماندهی شده دریافت نمائید و پس از اطمینان از واریز وجه، خدمات یا محصولات خود را ارائه دهید.

 • صفحه اختصاصی رایگان

  این صفحه فروشگاه آنلاین اختصاصی شما در تجارت اول است.

 • درج نامحدود محصولات

  تمامی محصولات و خدمات خود را بدون محدودیت در فروشگاه خود ثبت نمایید.

 • پوشش SEO رایگان

  محصولات شما در صفحه نخست نتایج گوگل نمایش داده خواهد شد.

 • درگاه پرداخت رایگان

  با عضویت در تجارت اول از درگاه پرداخت رایگان بهره مند می شوید.

۳ روش برای فروش کالای شما

شما می توانید کالاهای خود را از سه روش به فروش برسانید.

چرا تجارت اول

 • ثبت قیمت های مختلف برای کلاس های کاربری

  می توانید خریداران خود را در کلاس های مختلف دسته بندی نموده و برای هر کلاس قیمت متفاوتی را ثبت نمایید.

 • امکان ایجاد تخفیف دوره ای

  می توانید در مناسبت های گوناگون برای هر یک از محصولات خود تخفیف دوره ای ایجاد نمایید.

 • پنل تبلیغاتی

  به منظور افزایش مشتریان و فروش خود می توانید از پنل های تبلیغاتی این سایت استفاده نمائید. توسط این پنل ها امکان ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ بصورت گروهی برای شما مقدور گردیده و تبلیغات گسترده و مفید با صرف کمترین هزینه و زمان برای شما تسهیل می گردد.

 • مدیریت محتوا، عکاسی و درج محصولات

  تجارت اول به منظور تسهیل فرآیند درج محصولات در صورت تمایل شما خدمات مدیریت محتوا و درج محصولات شما را با هزینه مناسب بر عهده خواهد داشت.

عضویت در تجارت اول

عضویت ویژه امکان دریافت تمام خدمات پرتال تجارت اول برای فروشندگانی است که می خواهند سهم بازار خوبی در اینترنت داشته باشند. اعضای ویژه تجارت اول از امکاناتی بهرمند می شوند که می توانند محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل معرفی کنند و در بازارهای بزرگتری به کسب سود بپردازند.