تماس با فروشنده
لوگو شرکت پیشرو ارتباط نت سان

شرکت پیشرو ارتباط نت سان

نام مدیر : مهدی قزلسفلی

اطلاعات تماس پیشرو ارتباط نت سان

وب سایت وب سایت www.ciscosystem.asia
تلفن تلفن 021-88930443, 021-88928090
موبایل موبایل
فکس فکس 021-88930448
تلفکس فکس
آدرس آدرس

دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-منطقه 6-خیابان ولیعصر - بالاترچهارراه طالقانی - کوچه فیروزه - پلاک 28 - واحد 5- کدپستي 1593833111

مشخصات شرکت پیشرو ارتباط نت سان

نام تجاری
ماهیت شرکت
نوع سهامی خصوصی
سال تاسیس 1390
شماره ثبت 402462

سایر زمینه های فعالیت

شرکت پیشرو ارتباط نت سان ، بزرگترین مرکز فروش و توزیع کننده انواع تجهیزات اکتیو شبکه سیسکوCISCO: انواع سویچ ، مودم ، روتر ، اکسز سرور ،سرور، اکسس پوینت ، کارت سریال ، آی پی فن Switch / Router / Access Server / Wireless / Firewall / IP Camera / Modem / ADSL / Wireless / IP Phone / Access Point محصولات 100% اورجینال سیسکوCISCO بهترین قیمت همراه با گارانتی اکثر محصولات سیسکو موجود میباشد و سایر محصولات بصورت سفارشی تحویل سریع و قیمت مناسب ، فروش کلی ( توزیع عمده به همکاران و تمام فروشگاههای تهران و همچنین ارسال به سراسر کشور ) و همچنین فروش تکی * بهترین قیمت * گارانتی و بهترین خدمات * متنوع ترین محصولات * بیشترین موجودی همین حالا با ما تماس بگیرید تا از امتیازات ویژه خرید از پیشرو ارتباط نت سان مطلع شوید. شرکت پیشرو ارتباط نت سان ، مرکز فروش سیسکو روتر ها : CISCO 3845 CISCO 3825 CISCO 1841 CISCO 2821 CISCO 2801 CISCO 2811 CISCO 1721 CISCO 878-K9 CISCO 888-K9 CISCO 1601 سوئیچ ها : WS-C2960S-48FPD-L WS-C2960S-48LPD-L WS-C2960S-24PD-L WS-C2960S-48TD-L WS-C2960S-24TD-L WS-C2960S-48FPS-L WS-C2960S-48LPS-L WS-C2960S-PS-L WS-C2960S-48TS-L WS-C2960S-24TS-L WS-C2960S-24TS-S WS-C2960S-48TS-S WS-C2950-T24 WS-C2960-24TC-L WS-C2960-24TT-L WS-C2960-48TC-L WS-C2960-48TT-L WS-C2960G-24TC-L WS-C2960-G48TC-L WS-C3560V2-24PS-E WS-C3560V2-24PS-S WS-C3560V2-24TS-E WS-C3560V2-24TS-S WS-C3560V2-24TS-SD WS-C3560V2-48PS-E WS-C3560V2-48PS-S WS-C3560V2-48PS-SM WS-C3560V2-48TS-E WS-C3560V2-48TS-S WS-C3560G-48PS-S WS-C3560G-48PS-E WS-C3560G-24PS-S WS-C3560G-24PS-E WS-C3550-24TS-S WS-C3560-24TS-S WS-C3560-48TS-S WS-C3560G-24TS-S WS-C3560G-48TS-S WS-C3750-24TS-S WS-C3750-48TS-S WS-C3750G-12S-S WS-C3750G-24T-S WS-C3750G-24TS-S1U WS-C3750G-48PS-S WS-C3750G-24PS-S WS-C3750-48PS-S WS-C3750G-48TS-S WS-C3560E-24TD-S WS-C3560E-24TD-E WS-C3560E-48TD-S WS-C3560E-48TD-E WS-C3750V2-24PS-E WS-C3750V2-24PS-S WS-C3750V2-24TS-E WS-C3750V2-24TS-S WS-C3750V2-48PS-E WS-C3750V2-48PS-S WS-C3750V2-48TS-S WS-C3750V2-48TS-E WS-C3560X-24P-L WS-C3560X-48P-L WS-C3560X-48PF-L WS-C3560X-24T-S WS-C3560X-48T-S WS-C3560X-24P-S WS-C3560X-48P-S WS-C3560X-48PF-S WS-C3750X-24T-L WS-C3750X-48T-L WS-C3750X-24P-L WS-C3750X-48P-L WS-C3750X-48PF-L WS-C3750X-24T-S WS-C3750X-24P-S WS-C3750X-48P-S WS-C3750X-48PF-S فایر وال ها : ASA5510-K8 ASA5505-SEC-BUN-K9 ASA5510-CSC10-K9 ASA5510-SEC-BUN-K9 ASA5510-BUN-K9 ASA5520-BUN-K9 ASA5540-BUN-K9 اکسس سرور ها : AS5200-2E1-60-AC AS5300-4E1-120M-128D/ 16F AS5300-8E1-4S-240M-128D/16F AS535-2E1-60-AC-V AS535-4E1-120-AC-V AS535XM-2E1-60-AC-V AS535XM-4E1-120-AC-V AS535XM-8E1-240-AC-V ماژولها : HWIC-1T HWIC-2T HWIC-2A/S HWIC-2CE1T1-PRI HWIC-1CE1T1-PRI HWIC-4ESW HWIC-4T WIC-1SHDSL-V3 WIC-1AM-V2 WIC-1T WIC-2T VWIC-2MFT-T1 VWIC-2MFT-G703 VWIC-1MFT-G703 VWIC2-1MFT-T1/E1 HWIC-2FE HWIC-1FE HWIC2-2FXO HWIC2-2FXS HWIC2-4FXO HWIC-4ESW NM-16AM-V2 NM-1CE1T1-PRI NM-2CE1T1-PRI GLC-SX-MM GLC-LH-SM GLC-T GLC-ZX-SM C3KX-NM-1G= C3KX-NM-1G C3KX-NM-10G
آخرین بروزرسانی : 1394/07/15

محصولات و خدمات

سوئیچ سیسکو WS-C3750G-12S-E
آدابتور فیبر سینگل مود Getek Adapter FC FC SM
آدابتور فیبر سینگل مود Adapter LC LC SM 4Core
آدابتور فیبر مالتی مود Adapter LC LC MM 4Core
پچ کابل فیبر نوری SC-SC سینگل مود 9 میکرون 2 متری - Getek Fiber Optic patch cable SC-SC SM 2m
آدابتور فیبر مالتی مود Getek Adapter ST FC MM
آدابتور فیبر مالتی مود Getek Adapter SC FC SM
سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C3750X-48T-S
آدابتور فیبر سینگل مود Getek Adapter ST FC SM
آدابتور فیبر سینگل مود Adapter SC SC SM
سوئیچ سیسکو Cisco Switch WS - C2960 - 48TT - L
پچ کابل فیبر نوری FC-LC سینگل مود 9 میکرون 2 متری - Getek Fiber Optic patch cable FC-LC SM 2m
پچ کابل فیبر نوری FC-LC سینگل مود 9 میکرون 1 متری - Getek Fiber Optic patch cable FC-LC SM 1m
روتر سیسکو CISCO ROUTER 888-K9
سوئیچ سیسکو WS-C3750G-48PS-S
پچ کابل فیبر نوری LC-LC سینگل مود 9 میکرون 2 متری - Getek Fiber Optic patch cable LC-LC SM 2m
آدابتور فیبر مالتی مود Getek Adapter ST ST MM
کابل فیبر نوری 12 رشته سینگل مود GETEK Fiber Optic in/outdoor 12core
سوئیچ سیسکو Cisco Switch WS - C2960 - 24TT- L
مفصل دیواری مشکی
پچ کابل فیبر نوری SC-LC سینگل مود 9 میکرون 3 متری - Getek Fiber Optic patch cable SC-LC SM 3m
پچ کابل فیبر نوری LC-LC سینگل مود 9 میکرون 3 متری - Getek Fiber Optic patch cable LC-LC SM 3m
پچ کابل فیبر نوری ST-SC سینگل مود 9 میکرون 1 متری - Getek Fiber Optic patch cable ST-SC SM 1m
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C2960S-24TD-L
پچ کابل فیبر نوری SC-LC سینگل مود 9 میکرون 1 متری - Getek Fiber Optic patch cable SC-LC SM 1m
پیگتیل سینگل مود pigtail LC SM 2m Semitight
سوئیچ سیسکو WS-C3750X-12S-S
آدابتور فیبر سینگل مود ADAPTER DIN DIN SM
مفصل دیواری پلاستیکی سفید
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-S
آدابتور فیبر مالتی مود Adapter SC SC MM
مفصل خاکی و الف دار بدون هوا 48 کور ضد آب و ضد جونده
پچ کابل فیبر نوری SC-LC مالتی مود 50 میکرون 1 متری - Getek patch cable SC-LC MM Fiber optic 1m
ماژول سیسکو مدل Cisco GLC-ZX-SM
باکس 4 پورت پلاستیکی مخصوص fiber to home
پچ کابل فیبر نوری ST-SC سینگل مود 9 میکرون 3 متری - Getek Fiber Optic patch cable ST-SC SM 3m
پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود 50 میکرون 5 متری - Getek patch cable LC-LC MM Fiber optic 5m
آدابتور فیبر سینگل مود Getek Adapter ST ST SM
مفصل زیر خاکی با قابلیت نصب 72 رشته فیبر نوری و ضد آب دو ورودی دو خروجی
کابل فیبر نوری 24 رشته 9 میکرون سینگل مود هوایی فیگوریت GETEK Fiber Optic Cable 24 core
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C2960-48PST-L
مفصل زیر خاکی با قابلیت نصب 72 رشته فیبر نوری و ضد آب
آدابتور فیبر مالتی مود Getek Adapter ST SC SM
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C3750X-24T-S
آدابتور فیبر سینگل مود Getek Adapter ST SC SM
پچ کابل فیبر نوری LC-LC مالتی مود 50 میکرون 2 متری - Getek patch cable LC-LC MM Fiber optic 2m
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C2960S-48FPS-L
مفصل زیر خاکی با قابلیت نصب 48 رشته فیبر نوری و ضد آب و ضد جونده
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C3750X-48T-L
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C2960S-24PS-L
روتر سیسکو cisco 3945
پچ کابل فیبر نوری LC-LC سینگل مود 9 میکرون 1 متری - Getek Fiber Optic patch cable LC-LC SM 1m
سوئیچ سیسکو Cisco Switch WS-C2960S-24TS-L
پچ کابل فیبر نوری LC-LC سینگل مود 9 میکرون 5 متری - Getek Fiber Optic patch cable LC-LC SM 5m
پچ کابل فیبر نوری FC-SC سینگل مود 9 میکرون 1 متری - Getek Fiber Optic patch cable FC-SC SM 1m
سوئیچ سیسکو WS-C3750X-24S-S
پچ کابل فیبر نوری SC-SC سینگل مود 9 میکرون 10 متری - Getek Fiber Optic patch cable SC-SC SM 10m
پچ کابل فیبر نوری مالتی مود سارا به لیلا 50 میکرون 5 متری جیتک - GETEK Patch Cord Fiber SC-LC MM 5m
کابل فیبر نوری 6 رشته 50 میکرون مالتی مود جی تک Fiber Optic GETEK LSZH-TBW
پچ کابل فیبر نوری SC-LC سینگل مود 9 میکرون 5 متری - Getek Fiber Optic patch cable SC-LC SM 5m
سوئیچ سیسکو Cisco Switch WS - C2960G - 8TC - L
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C3560X-24T-L
پیگتیل سینگل مود pigtail SC SM 2m Semitight
فروش روتر سیسکو ROUTER cisco 1841
روتر سیسکو cisco router 2911
روتر شبکه سیسکو Router CISCO 2821
پچ کابل فیبر نوری LC-LC سینگل مود 9 میکرون 10 متری - Getek Fiber Optic patch cable LC-LC SM 10m
فایروال سیسکو ASA 5505
آدابتور فیبر مالتی مود Getek Adapter FC FC MM
روتر سیسکو cisco router 2901-k9
سوئیچ سیسکو WS-C3750X-24T-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48LPS-L
فایروال سیسکو ASA5510-BUN-K9
روتر سیسکو router cisco 3845
پچ کابل فیبر نوری FC-LC سینگل مود 9 میکرون 3 متری - Getek Fiber Optic patch cable FC-LC SM 3m
پچ کابل فیبر نوری FC-FC سینگل مود 9 میکرون 2 متری - Getek Fiber Optic patch cable FC-FC SM 2m
پچ کابل فیبر نوری FC-SC سینگل مود 9 میکرون 3 متری - Getek Fiber Optic patch cable FC-SC SM 3m
سوئیچ سیسکو WS-C3750G-24PS-S
پچ کابل فیبر نوری FC-FC سینگل مود 9 میکرون 1 متری - Getek Fiber Optic patch cable FC-FC SM 1m
پچ کابل فیبر نوری SC-SC سینگل مود 9 میکرون 5 متری - Getek Fiber Optic patch cable SC-SC SM 5m
باکس پنل 4 پورت فلزی داپلکس دارای کاست
ماژول سیسکو cisco module GLC-BX-D
آدابتور فیبر سینگل مود Getek Adapter SC FC SM
آدابتور فیبر مالتی مود Getek Adapter SC FC MM
پیگتیل مالتی مود pigtail SC MM 2m Semitight
پچ کابل فیبر نوری SC-SC سینگل مود 9 میکرون 1 متری - Getek Fiber Optic patch cable SC-SC SM 1m
پچ کابل فیبر نوری FC-SC سینگل مود 9 میکرون 2 متری - Getek Fiber Optic patch cable FC-SC SM 2m
پچ کابل فیبر نوری ST-ST سینگل مود 9 میکرون 1 متری - Getek Fiber Optic patch cable ST-ST SM 1m
فروش مودم تلبس TELLABS CTE-U G.703
سوئیچ سیسکو SWITCH WS-C2960S-24TS-S
سوئیچ سیسکو Cisco Switch WS - C2960 - 8TC- L
پچ کابل فیبر نوری FC-SC سینگل مود 9 میکرون 5 متری - Getek Fiber Optic patch cable FC-SC SM 5m
پچ کابل فیبر نوری ST-ST سینگل مود 9 میکرون 3 متری - Getek Fiber Optic patch cable ST-ST SM 3m
پچ کابل فیبر نوری SC-SC سینگل مود 9 میکرون 3 متری - Getek Fiber Optic patch cable SC-SC SM 3m
روتر سیسکو CISCO Router 1941 K9
سوئیچ سیسکو Cisco switch ws-c2960s-48ts-s
پچ کابل فیبر نوری LC-LC مالتی مود 50 میکرون 10 متری جیتک - Getek patch cable LC-LC MM Fiber optic 10m
فروش سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960G-48TC-L
روتر سیسکو router cisco 2901
سوئیچ سیسکو WS-C3560G-48TS-S
سوئیچ سیسکو Cisco Switch WS - C2960 - 24TC - L
مفصل هوایی فیبر نوری 48 کر جیتک GETEK
ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM
پچ پنل فیبر 24 پورت داپلکس جیتک Patch Panel Fiber Optic 24 Duplex with 2 Cassete & Holder
پچ کابل فیبر نوری SC-LC سینگل مود 9 میکرون 10 متری - Getek Fiber Optic patch cable SC-LC SM 10m
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C3750X-48P-S
پچ کابل فیبر نوری SC-SC مالتی مود 50 میکرون 3 متری - Getek patch cable SC-SC MM Fiber optic 3m
کابل فیبر نوری 12 رشته 50 میکرون مالتی مود Fiber Optic 12core Multimode in / outdoor GETEK
پچ کابل فیبر نوری مالتی مود سارا به لیلا 50 میکرون 3 متری جیتک - GETEK Patch Cord Fiber SC-LC MM 3m
پچ کابل فیبر نوری LC-LC مالتی مود 50 میکرون 5 متری - Getek patch cable LC-LC MM Fiber optic 5m
پچ پنل فیبر 12 پورت داپلکس جیتک Patch Panel Fiber Optic 12 Duplex with 2 Cassete & Holder
پچ کابل فیبر نوری SC-SC مالتی مود 50 میکرون 1 متری - Getek patch cable SC-SC MM Fiber optic 1m
پچ کابل فیبر نوری SC-LC سینگل مود 9 میکرون 2 متری - Getek Fiber Optic patch cable SC-LC SM 2m
فایروال سیسکو ASA5540-BUN-K9
کابل فیبر نوری 24 رشته 9 میکرون سینگل مود Getek Fiber optic 24 core SM
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C3750G-12S-S
پچ کابل فیبر نوری SC-SC مالتی مود 50 میکرون 2 متری - Getek patch cable SC-SC MM Fiber optic 2m
کابل فیبر نوری 8 رشته 50 میکرون مالتی مود Fiber Optic Multimode in / outdoor GETEK
سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-C2960S-48LPD-L
فروش سوئیچ سیسکو Cisco Switch WS-C3560G-48TS-S
مودم تلبس TELLABS CTE-R
پچ کابل فیبر نوری مالتی مود سارا به لیلا 50 میکرون 2 متری جیتک - GETEK Patch Cord Fiber SC-LC MM 2m
پچ کابل فیبر نوری SC-SC مالتی مود 50 میکرون 10 متری - Getek patch cable SC-SC MM Fiber optic 10m
پچ کابل فیبر نوری مالتی مود لیلا به لیلا 50 میکرون 1 متری جیتک - GETEK Patch Cord Fiber LC-LC MM 1m
فروش روتر cisco 2811
روتر سیسکو Router cisco 3925
پچ کابل فیبر نوری FC-FC سینگل مود 9 میکرون 3 متری - Getek Fiber Optic patch cable FC-FC SM 3m
مودم وایرلس لینک سیس - Linksys EA4500-WAG4410N
ماژول سیسکو CISCO MODULE GLC-LH-SM
پچ کابل فیبر نوری ST-ST سینگل مود 9 میکرون 2 متری - Getek Fiber Optic patch cable ST-ST SM 2m
قلم نوری جیتک
کابل فیبر نوری 8 رشته 50 میکرون مالتی مود GETEK Fiber Optec cable Multimode 8core tight buffer om3
کابل فیبر نوری 24 رشته 9 میکرون سینگل مود هوایی ADSS GETEK Fiber Optic Cable 24 core
سوئیچ سیسکو WS - C2960S - 48TD - L
پچ کابل فیبر نوری SC-SC مالتی مود 50 میکرون 5 متری - Getek patch cable SC-SC MM Fiber optic 5m
پچ کابل فیبر نوری ST-SC سینگل مود 9 میکرون 2 متری - Getek Fiber Optic patch cable ST-SC SM 2m
پچ کابل فیبر نوری LC-LC مالتی مود 50 میکرون 3 متری - Getek patch cable LC-LC MM Fiber optic 3m
سوئیچ سیسکو WS-C3750X-24S-E
فروش فایروال سیسکو ASA5520-BUN-K9
پچ کابل فیبر نوری مالتی مود سارا به لیلا 50 میکرون 10 متری جیتک - GETEK Patch Cord Fiber SC-LC MM 10m
سوئیچ سیسکو Cisco Switch WS - C2960 - 24PC - L
فروش اکسس پوینت ACCESS POINT 4410N
سوئیچ سیسکو Cisco switch WS - C2960G - 24TC - L
پیگتیل مالتی مود pigtail LC MM 2m Semitight
کابل کنسول - Cable Console
روتر سیسکو 878 - Router Cisco 878
مودم هواوی HUAWEI AR 1833
مودم تلبس Tellabs CTE-S V35
مودم روتر نت گیر Netgear Router DGN 1000