تماس با فروشنده
اطلاعات تماس شماران سیستم
وب سایت وب سایت www.shomaran.com
تلفن تلفن 021-89334
موبایل موبایل
فکس فکس
تلفکس فکس 021-88753403
آدرس آدرس

دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-منطقه 7-خیابان شهید بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا -شماره 4-واحد 7- کدپستي 1531715313

مشخصات شرکت شماران سیستم
نام تجاری
ماهیت شرکت
نوع سهامی خصوصی
سال تاسیس 1373
شماره ثبت 106079

سایر زمینه های فعالیت

شماران سیستم ارایه دهنده راهکارهای نرم افزاری جامع و یکپارچه در حوزه های مالی، اداری، بازرگانی و زنجیره تامین، تولید و مهندسی می باشد. شرکت شماران سیستم دارای محصولات: نرم افزار جامع و یکپارچه پویا نرم افزار بهای تمام شده نرم افزار حسابداری تعهدی نرم افزار اتوماسیون اداری نرم افزار جامع و یکپارچه پیمانکاری نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) برای اطلاعات بیشتر لطفا به وبسایت رسمی شماران سیستم مراجعه نمایید.

آخرین بروزرسانی : 1392/08/26

محصولات و خدمات ▼
 • نرم افزار حسابداری شماران سیستم

  نرم افزار حسابداری شماران سیستم

  نرم افزار حسابداری، یکی از زیر سیستم های مالی و مدیریت مالی می باشد. این سیستم کلیه رویدادهای مالی یک شرکت را بررسی می کند همچنین گزارشات بسیار دقیق و متعددی را هم ارایه می کند
 • نرم افزار دارایی ثابت شماران سیستم

  نرم افزار دارایی ثابت شماران سیستم

  نرم افزار دارایی ثابت، یکی از زیر سیستم های مالی و مدیریت مالی می باشد. حفظ و نگهداری دارایی ثابت که این سیستم کلیه دارایی های ثابت شرکت را پشتیبانی می کند.
 • نرم افزار خرید شماران سیستم

  نرم افزار خرید شماران سیستم

  نرم افزار خرید یکی از زیر سیستم های نرم افزار بازرگانی است. این سیستم کلیه عملیات مربوط به، خرید کالا، خدمات، را کنترل می نماید و همچنین گزارشات متعددی را برای این قسمت می توان تهیه کرد.
 • نرم افزار بودجه شماران سیستم

  نرم افزار بودجه شماران سیستم

  نرم افزار بودجه، یکی از زیر سیستم های مالی و مدیریت مالی در نرم افزار جامع و یکپارچه پویا می باشد. این سیستم کلیه فرآیند های ورود و خروج کالا و ارسال آن به Out source وبلعکس را کنترل می نماید.
 • نرم افزار گزارش ساز صورتهای مالی شماران سیستم

  نرم افزار گزارش ساز صورتهای مالی شماران سیستم

  نرم افزار مالی، یکی از زیر سیستم های صورتهای مالی می باشد. نتیجه کلیه رویدادهای مالی یک سازمان، در صورت های مالی اساسی آن نشان داده می شود.
 • نرم افزار خزانه داری شماران سیستم

  نرم افزار خزانه داری شماران سیستم

  نرم افزار خزانه داری، یکی از زیر سیستم های نرم افزار مالی و مدیریت مالی می باشد. این نرم افزار سیستمی است که ورود و خروج وجه نقد، چک و تنخواه گردان را مدیریت می نماید.
 • نرم افزار قراردادهای خرید شماران سیستم

  نرم افزار قراردادهای خرید شماران سیستم

  نرم افزار قراردادهای خرید، یکی از زیر سیستم های نرم افزار بازرگانی و زنجیره تامین. این سیستم کلیه خرید هایی که بر اساس قرارداد انجام می شود را کنترل می نماید.
 • نرم افزار قراردادهای فروش شماران سیستم

  نرم افزار قراردادهای فروش شماران سیستم

  نرم افزار قراردادهای فروش، یکی از زیر سیستم های نرم افزار بازرگانی می باشد. این سیستم کلیه فروش هایی را که بر اساس قرارداد باید انجام گردد را کنترل می نماید.
 • نرم افزار سهام شماران سیستم

  نرم افزار سهام شماران سیستم

  نرم افزار سهام یکی از زیر سیستم های نرم افزار بازرگانی و صنعتی می با شد.
 • نرم افزار حمل و نقل شماران سیستم

  نرم افزار حمل و نقل شماران سیستم

  نرم افزار حمل و نقل، یکی از زیر سیستم های نرم افزار بازرگانی و زنجیره تامین می باشد. این سیستم می تواند کمک بزرگی را به واحدهای ترابری و لجستیک شرکت ها و سازمان ها نماید.

سایر ارائه دهندگان خدمات و محصولات نرم افزار اتوماسیون اداری و مالی

Copyright 2010-2017 1st.ir. All rights reserved.